ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

 

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали таYouTube-канал Міністерства освіти і науки. 

ПРОВОДИМО ЧАС ІЗ КОРИСТЮ!

Сьогодні, коли школи закриті на карантин, діти змушені цілими днями залишатися вдома. У житті дитини важливу роль відіграє взаємодія з однолітками – школа, ігри у дворі, дні народження друзів тощо. Але під час карантину батьки повинні тримати їх в ізоляції – заради їх же здоров'я. Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете допомогти їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями?

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

Шановні батьки учнів 4-х та 9-х класів!

Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України учні випускних 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації.

КАРАНТИН: ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ

Шановні батьки, учні, колеги!

Добіг кінця другий тиждень карантину, протягом якого ми проводили карантинні заходи, виконували організаційно-педагогічну роботу, організовували дистанційне навчання на удаленому режимі. Так незвично для всіх закінчилася третя чверть. Попереду – весняні канікули, що проводяться відповідно до затвердженої структури навчального року.

РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Шановні батьки!
На всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації, а термін карантину продовжено на місяць до 24 квітня. Таке рішення ухвалив уряд. У разі потреби терміни можуть переглянути. Що треба знати про режим надзвичайної ситуації?

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ

Шановні батьки!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

КАРАНТИН: ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ

Минає перший тиждень оголошеного у нашій країні карантину з метою недопущення поширення випадків COVID-19. Відповідно до рекомендацій медичних працівників у НВК проводилися протиепідемічні заходи: обробка антисептиками та дезінфекція з використанням дезінфікуючих засобів приміщень та рекреацій, санітарних кімнат, провітрювання приміщень.

ПАМ’ЯТКА ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ з метою недопущення поширення випадків COVID-19

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування.

амоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

ОНЛАЙН-КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Міністерство освіти і науки починає із 17 березня онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

Пропонуємо ознайомитися із витягами з чинних законодавчих документів про відповідальність за порушення правил карантину.

Сторінка 1 із 53

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica