ПЕРЕМОГА ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ

Вже протягом чотирьох років наш навчальний заклад приймає участь у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини». І кожен рік учні нашого навчального закладу одержують перемогу у цьому цікавому конкурсі, показуючи відмінні результати у якості юних краєзнавців.

CВЯТКОВЕ НАГОРОДЖЕННЯ

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулося святкове нагородження шкільних бібліотекарів міста та найкращих читачів і бібліотечних активістів закладів загальної середньої освіти м. Херсона.

«ДІТИ МОРЯ» У ФІНАЛІ!

Ура, команда НВК № 51 «Діти моря» у фіналі!
11 жовтня на базі Херсонської державної морської академії відбулись міські змагання з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

ТРІУМФ НА ЗМАГАННЯХ

10 жовтня на базі навчально-виховного комплексу 51 відбулися змагання зі спортивного орієнтування за програмою спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти (ліцеїв) м. Херсон.

СТАРТИ НАДІЙ

На початку жовтня на стадіоні «Кристал» відбулися легкоатлетичні змагання «Старти надій» серед 7-х класів міста Херсон. В змаганнях взяли участь 43 команди. В програму змагань входили: біг 60м., стрибок у довжину з розбігу, метання м'яча, піднімання тулуба в сід, та естафета 8х50м.

ТУРИСТИЧНІ ЗМАГАННЯ

В рамках тижня туризму 24 вересня відбулися особисто-командні змагання з техніки пішохідного туризму. Впродовж всього дня була доступна змагальна дистанція, на якій мали можливість випробувати свої сили усі бажаючі.

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ПРИРОДИ

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було проведено 2 спільних уроки з природознавства з учнями 5-А, 5-Б класів та вчителем Ляшенко С.І. з теми «Джерела знань про природу».

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

ДЕНЬ МИРУ

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню.

I сесія XIV скликання МІСЬКОГО УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

17 вересня на базі Палацу дитячої та юнацької творчості відбулась I сесія XIV скликання Міського учнівського парламенту. Під час міської конференції лідерів учнівського самоврядування провели вибори президента міського учнівського парламенту.

Сторінка 1 із 46

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica