МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ ОБИРАЄМО СВІДОМО

Нещодавно було розроблено профорієнтаційний буклет для молоді, яка прагне свідомо обирати майбутню професію. Він містить корисну інформацію для випускників, їхніх батьків, а також для для спеціалістів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні.

ДЕНЬ ШКІЛЬНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ У НВК

23 січня 2020 н.р. до Херсонського НВК № 51 завітали Шкільні офіцери поліції. Вони провели бесіди у класах, а саме в 5-Б,6-А,6-Б,7-А,7-Б та 7-В, також чергували у коридорах під час перерви.

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня у бібліотечно-інформаційному центрі НВК №51 для 8-х класів відбувся відкритий захід до Дня Соборності України, який провели бібліотекар Ревуцька Н.І. та педагог-організатор Стрелецька І.А., з метою виховання в підростаючому поколінні глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.

НАША БІБЛІОТЕКАРКА - В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ. ВІТАЄМО!

Днями відбулось засідання міського журі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020" (І етап). За рішенням журі, на підставі визначених Умовами проведення конкурсу критеріїв оцінювання конкурсних робіт, визначено переможців.

НОВА ЗБІРКА ХЕРСОНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара було презентовано літературно-художню антологію творів херсонських авторів «Степова симфонія».

ПЕРЕМОЖЦІ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Успішні люди, які досягли у своєму житті певних досягнень, завжди користувались порадами досвідчених людей та життєвим досвідом українського народу, який зберігся з давніх часів у нашій пам'яті – «Мудрим ніхто не народився, а навчився!».

ЧАРІВНОГО НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА!

У цей святковий час адміністрація та педагогічний колектив Херсонського навчально-виховного комплексу №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради вітає всіх учнів, їхніх батьків та друзів нашого навчального закладу із Новим роком та Різдвом Христовим.

СТВОРЮЄМО НОВЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Наприкінці 2019 року кабінети, у яких займаються учні перших класів, були переоснащені: до НВК надійшли комплекти одномісних парт та стільців.

10 ВАЖЛИВИХ ЗИМОВИХ ПРАВИЛ

Наближається чудове свято - Новий рік. Шановні дорослі нагадайте дітям основні правила підготовки та святкування Нового року та правила безпеки життєдіяльності. А інформаційні матеріали, розроблені фахівцями, стануть Вам в нагоді.

«КРИШТАЛЕВІ НОТКИ»

13 грудня на базі ЗЗСО № 54 відбувся районний етап Міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Кришталеві нотки», де наш заклад представляли: Калініна Юлія (9-А клас) з піснею «Повертайся живим», Піпія Єва (учениця 101 групи) з піснею «Цілую твої вуста», Спільна Валерія (учениця 101 групи) з піснею «Hallelujah».

Сторінка 1 із 50

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica