Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Розклад гуртків у Херсонському навчально-виховному комплексі №51
на 2018/2019 н.р

№ з/п   Назва гуртка  Дні роботи  Час роботи  ПІБ керівника

Установа, від якої працює

Гуртки, що  організовані навчальним закладом
 1 Етика та психологія сімейного життя Четвер
Субота

15.00-16.00
11.00-12.00

Пруц Ю.А. НВК
 2 Інтелектуал Субота 10.00-11.00 Сидоренко Д.С. НВК
 3 Чарівний бісер

Вівторок
Четвер

13.30-14.30 Бондар Т.Н. НВК
 4 Театральний гурток «Я – талант»

Субота

09.00-11.00 Стрелецька І.А. НВК
 5 Школа безпеки Субота 09.00-10.00 Юрчук О.Д. НВК
6 Військово-патріотичний «Джура»

Понеділок
Середа
П’ятниця

16.00-18.00 Зажерило Р.Л. НВК
 7 Малювання «Акварельки»

Середа

12.00-13.00 Коваленко Н.П. НВК
8 Юні екскурсоводи Четвер
Субота

15.00-16.00
10.00-11.00

Білянська Ю.М. НВК
9 Правовий клуб

Середа
Субота

15.00-16.00
10.00-11.00

Пруц Ю.А НВК
 10 Волейбол Середа Субота

17.00-18.00
11.00-12.00

Карплюх В.А. НВК
 11 Загальна фізична підготовка («Рухливі ігри»)

Понеділок
Четвер

15.00-16.00
13.00-14.00

Молдованенко М.Ю. НВК
 12 Футбол

Понеділок Середа

16.00-17.30 Чорний О.В. НВК
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти 
 13 Хореографічний ансамбль «Апельсин»

Понеділок 
Середа 
П’ятниця

13.30-18.00

Білозор О.О.  ЦПР
 14 Природа рідного краю

Вівторок
Четвер

15.00-15.45
15.35-16.10

Мазурок І.Г. ХЦДЮТ
 15 Юні судоводи

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця

13.00-15.00

Ревуцький А.І.

Херсонський дитячо-юнацький клуб моряків і річковиків з флотилією
 16 Флористика та фітодизайн інтер’єру

Понеділок
Середа
П’ятниця

15.00-16.00 Зуева Г.А. КЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради
17  Баскетбол

Вівторок
Четвер
Субота

 

15.40-17.10   Кривенко А.І. ДЮКПФ №4
18 Театральний гурток «Пульс»

Понеділок
П’ятниця

15.00-16.00 Ревко І.І. ПДЮТ
 Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
19 Юні туристи (7‑11 кл.)

Вівторок
Четвер

16.00-19.30

 Зажерило Р.Л. ХОЦТКТУ
20 Юні туристи (4‑7 кл.)

Вівторок
Четвер
Субота

16.00-19.30

11.00-13.00

Дубіненко А.І. ХОЦТКТУ

 

На сайті 195 гостей та користувачі відсутні