НОВА ЗБІРКА ХЕРСОНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара було презентовано літературно-художню антологію творів херсонських авторів «Степова симфонія».

ПЕРЕМОЖЦІ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Успішні люди, які досягли у своєму житті певних досягнень, завжди користувались порадами досвідчених людей та життєвим досвідом українського народу, який зберігся з давніх часів у нашій пам'яті – «Мудрим ніхто не народився, а навчився!».

ЧАРІВНОГО НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА!

У цей святковий час адміністрація та педагогічний колектив Херсонського навчально-виховного комплексу №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради вітає всіх учнів, їхніх батьків та друзів нашого навчального закладу із Новим роком та Різдвом Христовим.

СТВОРЮЄМО НОВЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Наприкінці 2019 року кабінети, у яких займаються учні перших класів, були переоснащені: до НВК надійшли комплекти одномісних парт та стільців.

10 ВАЖЛИВИХ ЗИМОВИХ ПРАВИЛ

Наближається чудове свято - Новий рік. Шановні дорослі нагадайте дітям основні правила підготовки та святкування Нового року та правила безпеки життєдіяльності. А інформаційні матеріали, розроблені фахівцями, стануть Вам в нагоді.

«КРИШТАЛЕВІ НОТКИ»

13 грудня на базі ЗЗСО № 54 відбувся районний етап Міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Кришталеві нотки», де наш заклад представляли: Калініна Юлія (9-А клас) з піснею «Повертайся живим», Піпія Єва (учениця 101 групи) з піснею «Цілую твої вуста», Спільна Валерія (учениця 101 групи) з піснею «Hallelujah».

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В Україні щороку, починаючи з 2008-го, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ

Починаючи з 2 грудня цього року, бібліотекарем шкільного інформаційного центру Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Годованний Ілля – 8-А клас, Коваленко Олена – 101 група колегіуму, Міллер Руслана – 201 група колегіуму) було проведено рейд-перевірку збереження підручників учнями 1-х - 9-х класів та 101 - 201 груп колегіуму.

«ОСТРІВ РІЗДВА»

6 грудня на базі ЗОШ № 46 відбувся районний етап XIII міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва» для учнів закладів загальної середньої освіти.

«КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ 2019»

5 грудня на базі ЗОШ №46 відбувся перший етап змагань фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт 2019» серед шкіл Корабельного району. У змаганнях взяли участь 224 учні з 16 навчальних закладів Корабельного району.

Сторінка 1 із 50

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica