ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ ПЕРШОКЛАСНИКА

09 листопада святковим концертом розпочала роботу школа першокласника.

ФІНАЛ КОНКУРСУ «НАША ЗЕМЛЯ – УКРАЇНА»

6 листопада в Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», де наш навчальний заклад представляла учениця 4-В класу Кривицька Анастасія, з віршем Юрія Рибчинського «Мова, наша мова, мова кольорова», яка феєрично здобула I місце та продовжить боротьбу в обласному етапі.

ПЕРЕМОГА НАШОГО УЧНЯ

02-03 листопада 2019 року у м. Херсон відбувся відкритий Кубок Херсонської області з ушу таолу, саньшоу, туйшоу. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з м. Херсона, м. Миколаєва та м. Одеси.

БАТЬКАМ ПРО ЩЕПЛЕННЯ

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДИФТЕРІЇ ТА ПРАВЦЯ — ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

diphtheria 2 sm

Вакцинацію проти дифтерії та правця розпочинають у ранньому дитячому віці – згідно з Календарем профілактичних щеплень, затвердженим наказом МОЗ України від 16.06.2011 № 595 (зі змінами), що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10.10.2011 під № 1159/19897.

diphtheria 1 sm

Щеплення у ранньому віці роблять вакциною АКДП – полівалентною вакциною, до складу якої входять дифтерійний та правцевий анатоксини для профілактики дифтерії та правця і кашлюковий компонент для профілактики кашлюку. У цьому випадку можна використовувати вакцини як з ацелюлярним (АаКДП), так і з цільноклітинним (АКДП) кашлюковим компонентом. Це трикомпонентне щеплення допоможе сформувати імунітет одразу до трьох захворювань!

Щеплення для профілактики дифтерії, правця та кашлюку роблять за віком чотири рази: у два місяці (перше), у чотири місяці (друге), у шість місяців (третє) та у 18 місяців (четверте).

Зауважимо: кашлюк в анамнезі дитини не є протипоказанням до вакцинації проти цього захворювання, котру можна робити дітям до 6 років 11 місяців 29 днів.

Наступне щеплення, вакциною АДП, роблять у шість років – це вже ревакцинація проти дифтерії та правця, оскільки така вакцина не містить кашлюкового компоненту.

Шосте щеплення роблять у 16 років вакциною АДП-М (зі зменшеним вмістом дифтерійного та правцевого антигенів).
Надалі кожні десять років дорослий має оновлювати свій захист від дифтерії та правця. Для цього треба звернутися до сімейного лікаря для ревакцинації АДП-М. Щеплення бажано робити своєчасно у визначені Календарем терміни для забезпечення гарантованої напруги (рівня) імунітету.

У разі порушення Календаря профілактичних щеплень у дитини треба звертатися до сімейного лікаря чи педіатра для складання індивідуального графіка щеплень.

Якщо ви вже дорослі, але не були раніше вакциновані або у вас немає записів про відповідні щеплення, – для захисту від дифтерії та правця необхідна триразова вакцинація АДП-М, з інтервалом не менше 30 днів між першим і другим щепленнями та шість місяців між другим і третім щепленнями.

Вакцинацію згідно з Календарем (як у дитячому віці, так і ревакцинацію дорослих) здійснюють державним коштом, безоплатно для громадян.

За матеріалами Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», 2019

МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ

У листопаді заплановано проведення медико-педагогічного контролю на уроках фізичного виховання. Період навчання у школі є чи не найважливішим для здоров’я людини, адже він збігається у часі з формуванням основних систем організму. Тому збереження здоров’я дитини та її фізичний розвиток мають бути пріоритетними.

ТИМЧАСОВИЙ РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ НА ПЕРІОД З 4 ПО 8 ЛИСТОПАДА

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

У зв’язку із перенесенням початку опалювального сезону та відсутністю теплопостачання, у закладі скорочено освітній процес. Звертаємо Вашу увагу на тимчасовий розклад дзвінків на період з 4 по 8 листопада.

ФІНАЛ КОНКУРСУ З КРАЄЗНАВСТВА

24 жовтня на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гончара відбувся фінал міського конкурсу «Козацькими стежинами – 2019». Взяли участь переможці першого етапу конкурсу, а саме команди освітніх закладів № 6, 16, 20, 26, 30, 32, 38, 47, 50, 51, ЛЖЕП.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА

З 11.10.19 по 25.10.19 відбулась передвиборна компанія кандидатів в президенти шкільного самоврядування, де претенденти пропонували свої програми з покращення шкільного життя.

МОРСЬКЕ БАГАТОБОРСТВО – ФІНАЛ

Команда НВК №51 «Діти моря» у трійці лідерів!
24 жовтня  на базі Херсонської державної морської академії відбулись  міські змагання з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

КОНКУРС МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОГО ЧИТАННЯ

25 жовтня  в ХЦДЮТ відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», де наш навчальний заклад представляли: учениця 3-А класу Сдвижко Нонна, яка зайняла II місце, учениця 6-А класу Біжко Аліна, яка також зайняла II місце. Учениця 4-В класу Кривицька Анастасія здобула I місце та продовжить боротьбу в міському етапі.

Сторінка 1 із 47

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica