ПРОЄКТ «JuniorZ»

Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ», запросив вчителів фізичної культури, хореографів закладів загальної середньої освіти міста Херсон до участі у заходах з розвитку шкільного чирлідингу і сприяти у їх проведенні.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого у НВК було проведено ряд заходів з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Головною метою святкування є зміцнення державотворчої функції української мови. Адже цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думок і передачі досвіду наступним поколінням.

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

ФІНАЛ КОНКУРСУ «КРИШТАЛЕВІ НОТКИ»

19 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості  відбувся фінал Міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Кришталеві нотки», де наш заклад представляли...

ПРОГРАМА МАЛИХ СТИПЕНДІЙ З ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Стартує конкурс з участі у Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США  в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено - Access). До участі у програмі Access запрошуються учні та учениці навчальних закладів міста Херсон, віком 13-15 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови. 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ПРИЗУПИНЕНО ДО 15 ЛЮТОГО

З метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста, на підставі рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 07.02.2020 №5 з 10 по 15 лютого 2020 року включно продовжено тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста Херсона комунальної форми власності.

ЗНО-2020: ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 3 лютого і триватиме до 24 березня.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ПРИЗУПИНЕНО

За інформацією міської комісії ТЕБ та НС від 03.02.2020 року з 04 по 08 лютого у закладах загальної середньої освіти буде призупинено освітній процес.

ІІІ МІСЦЕ У МІСЬКОМУ КОНКУРСІ

З 22 по 24 січня за програмою військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура-2020» у приміщенні Херсонського навчально-виробничого комбінату проходив конкурс «Відун». В конкурсі взяли участь 38 команд міста Херсон.

ЗАХВОРЮВАННЯ НА ГРЗ ТА ГРИП

У навчально-виховному комплексі №51 проводиться постійна профілактична робота щодо попередження захворювання на ГРВІ та грип. Відповідно до затвердженого графіку, 17 січня 2020 року було проведено інструктаж з безпеки життєдіяльності «Інструктаж №10.

Сторінка 1 із 51

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica