ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-Х, 5-Х, 10-Х КЛАСІВ

Публікуємо інформацію про зарахування учнів для навчання у 1-х, 5-х, 10-х класах на 2020-2021 навчальний рік. 

 Склад учнів 1-х класів

  1-А клас 1-Б клас 1-В клас

1

Бабенко Везовик Артеменко
2 Баєв Власенко Гаркуша
3 Бутаєв Глушко Дорошенко
4 Горбунов Дашевська Драйна
5 Грицаєнко Кашата Єфімова
6 Губар Коваль Коломієць
7 Елзейні Колісніченко Красильніков
8 Євсюкова Кудряшова Лавренко
9 Загородський Куліш Маловичко
10 Каверза Куріленко Нечай
11 Калягіна Марковська Нікітіна
12 Каменева Нікольченко Паршаков
13 Ковдря Платов Попов
14 Козирев Покідько Пшеничний
15 Котвицька Свірщ Сіроченко
16 Кузьміна Серпун Степаненко
17 Лісовець Скрипка Терещенко
18 Лукьянченко Скрипнюк Толкачова
19 Наконечний Степанчук Чуднивець
20 Олефіренко Степура Щербаков
21 Онойко Тимофеєва Якименко
22 Пітерова Фурман Яловський
23 Портьє Хабленко Ямкович
24 Романчук Черевко Якубовський
25 Скора  Чорний Якубовський
26 Хлопчек  Щерба Якубовський
27 Хорошуля Юнусов   
28 Шатілов    

 

Станом на 01 липня 2020 р. вільних місць – 3 (три)

Склад учнів 5-х класів

  5-А клас 5-Б клас 5-В клас

1

Алієва Батеженко Аббасов
2 Гаркуша Борисенко Абрамян
3 Гуппа Гіль Батраченко
4 Кім Калєух Березенко
5 Кривицька Клевець Булович
6 Лобач Ковальчук Буренко
7 Лупенко Колесниченко Бутяга
8 Лупенко Кондратьєв Василенко
9 Люціус Косарєва Вороненко
10 Маркосян Кривенко Гевеленко
11 Моісеєнко Мєльгунов Година
12 Нестеренко Місік Горячева
13 Ніконенко Новіков Демеєва
14 Палевич Пілюкова Конєєв
15 Петренко Попов Лівшиц
16 Петрова Пульна Майборода
17 Повод Радченко Макеєв
18 Полонецька Северінов Мельниченко
19 Сендецька Сєчіна Мухамеджанов
20 Сердюк Сєчіна Нікітіна
21 Скрипка Сиводєдов Сипко
22 Тягнибіда Сидорук Торгонська
23 Храпикін Старюк  
24 Черепаха Тарасенко  
25 Чорний Хом’як  
26 Шульц Шиповська  
27 Щербановська Шостак  
28      

 

Станом на 01 липня 2020 р. вільних місць – 8 (вісім)

Склад учнів 10-х класів

  101 група 102 група

1

Альонова Абрамян
2 Гаврилова Ананьєв
3 Гаврильченко Аскеров
4 Григор Батрак
5 Дяченко Бахур
6 Жук Гаврилова
7 Калініна Горбачов
8 Куц Дзюндзя
9 Левартовська Дрижаков
10 Леонова Єременко
11 Махіня Зубко
12 Новікова Коротишева
13 Онищенко Лихенко
14 Онойко Лукі
15 Остроушко Марченко
16 Петросян Мельникович
17 Плохая Осадчий
18 Попенко Романчук
19 Проценко Старюк
20 Проценко Ткаченко
21 Русанова Толокольніков
22 Сацик Фаталієв
23 Сиводєдова Фещук
24 Фесенко Харченко
25 Шостак Юраш
26 Якимчук  
27    
28    

 

Станом на 01 липня 2020 р. вільних місць – 5 (п’ять)

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica