ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні – це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам – змогу самим творити своє майбутнє.

heavenly hundred 3

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…

Після цих рядків, які так щиро пролунали зі слів ведучих, в бібліотечно-інформаційному центрі, де проходив урок пам'яті та скорботи, залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.

heavenly hundred 4

Учні  8-10 класів, знов поринули в події горя, яке відбулося шість років тому...

Вшанували пам’ять героям-янголам, їх подвиги будемо пам'ятати завжди. Вічна вам пам’ять, герої.

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica