ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Ось і директор НВК №51 Осьмінін Павло Юхимович разом з заступником з навчально-виховної роботи Задирко Світланою Вікторівною відвідали 22-й дитячий садок, де проходило свято «Дошкілля». Павло Юхимович дуже поважний гість у цьому закладі, бо майже всі випускники цього садку поступають до НВК №51. Для дітей був організований святковий концерт, майстер-класи та спортивні змагання, і з цими заходами допомагали їм наша шкільна агітбригада школи 101 група.

Свято пройшло дуже весело і згуртовано. Всіх зі святом!

preschool day 1

preschool day 5

preschool day 3

preschool day 4

preschool day 2

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica