I сесія XIV скликання МІСЬКОГО УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

17 вересня на базі Палацу дитячої та юнацької творчості відбулась I сесія XIV скликання Міського учнівського парламенту. Під час міської конференції лідерів учнівського самоврядування провели вибори президента міського учнівського парламенту.

На посаду голови МУП претендували самовисуванці, представники шкільного самоврядування міста. Проводила конференцію Беліцька Дар’я учениця 201 групи НВК №51, діючий президент МУП, яка передала свої повноваження переможниці виборів 2019 року.

student parliament

Кандидат від НВК №51 – Якименко Світлана, учениця 8-А класу, яка у школі є лідером шкільної комісії з екології та членом комісії з питань екології міського клубу «Дивосвіт». Світлана зайняла III місце та посіла посаду секретаря міського учнівського парламенту, з чим її і вітаємо! Перемогла Занько Анжеліка учениця академічного ліцею ім. О.В.Мішукова, першим заступником стала учениця гімназії №3 Юдіна Анна.

На сесії були присутні Ніконов Юрій Миколайович начальник управління освіти м. Херсон, Верещака Тамара Юріївна куратор міського учнівського парламенту, заслужений вчитель України, голова асоціації закладів освіти в м. Херсон.

На сесії обговорювали та затвердили план роботи МУП на 2019-2020 навчальний рік. Також сформували комісії, клуби, затвердили проекти, заходи, тренінги, конкурси, I-Коучинг марафон для членів МУП.

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica