КРАЩІ ЧИТАЧІ – 2019

«Книга вчить як на світі жить», - так говорить народна мудрість. Навіть сьогодні, незважаючи на стрімкий розвиток електронних технологій, діти полюбляють читати.

У нашому шкільному бібліотечно-інформаційному центрі налічується значна кількість дитячих книжок, які допомагають у навчанні, формують світогляд наших школярів і просто приносять задоволення від читання.

bic 1

Крім того, у бібліотечно-інформаційному центрі створено «Шкільну електронну бібліотеку», яка вміщує значний обсяг електронних видань творів художньої і навчально-пізнавальної літератури для підготовки школярів НВК до уроків та участі у конкурсах і учнівських олімпіадах.

Завжди наприкінці навчального року завідуючою бібліотечно-інформаційним центром Ревуцькою Н.І. підбиваються підсумки відвідувань шкільної бібліотеки за рік та визначаються кращі читачі та читацька активність окремих класів нашого навчального закладу.

bic 2

За результатами аналізу показників відвідування учнями шкільної бібліотеки та кількістю прочитаних книг з позакласного читання у навчально-виховному комплексі місця розподілено наступним чином:
  • 1 місце - 3Б клас (класний керівник Кіріяк К.С.),
  • 2 місце – 1А клас (класний керівник Тептя Т.В.);
  • 3 місце – 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.).
Найкращими читачами та активістами бібліотеки за 2018-2019 навчальний рік визначено:
  • Марченко Ксенія – 1А клас (класний керівник Тептя Т. В.);
  • Крандакова Амалія – 1В клас (класний керівник Гудзь В. В.);
  • Колбасенко Олексій - 2А клас (класний керівник Бондар Т.М.);
  • Петрієнко Артем – 2Б клас (класний керівник Пашковська Г.А.);
  • Шакула Ілля - 2Б клас (класний керівник Пашковська Г.А.);
  • Шакула Веніамін – 2Б клас (класний керівник Пашковська Г.А.);
  • Нікітіна Анастасія - 3А клас (класний керівник Ільяшенко Н.Ю.);
  • Калеух Кіра – 3Б клас (класний керівник Кіріяк К.С.);
  • Пілюкова Карина – 3Б клас (класний керівник Кіріяк К.С.);
  • Савчук Ксенія - 3В клас (класний керівник Сипко Л.В.);
  • Черепаха Арсеній - 3В клас (класний керівник Сипко Л.В.);
  • Коваленко Юрій - 4А клас (класний керівник Сівак А. В.);
  • Гуссалова Карина - 4А клас (класний керівник Сівак А. В.);
  • Литвинчук Денис - 4Б клас (класний керівник Щербина Д.С.);
  • Нікітенко Орина - 4Б клас (класний керівник Щербина Д.С.);
  • Афонін Єлісей - 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.);
  • Клімова Поліна - 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.);
  • Кравнікова Ніколь - 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.);
  • Макарочкін- Берест Ростислав - 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.);
  • Шевченко Роман - 4В клас (класний керівник Гапонова Н.С.);
  • Скрипка Катерина - 5Б клас (класний керівник Ковтун Т.В.);
  • Кожухар Катерина - 6В клас (класний керівник Сапога Л.М.);
  • Годованний Ілля -7А клас (класний керівник Липов’як Л.І.).

Вітаємо переможців та бажаємо всім читачам нових зустрічей з цікавими книжками!

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica