ФІНАЛ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «ДЖУРА»

З 3 по 5 травня на базі туристсько-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» були проведені фінальні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл-Джура-2019. Метою проведення змагань є пропаганда серед підлітків здорового та активного способу життя, популяризація військово-прикладних та туристських видів спорту. У фіналі брали участь лише найкращі 8 команд міста Херсона.

 

juta 2019 1

В перший день відбувся заїзд команд та облаштування табору, що є також дуже важливим, адже один із конкурсів змагань – «Таборування». Перший конкурс, який відбувся – «Влучний стрілець». В ньому наш рій «Козацька варта» показав чудовий результат та зайняв ІІІ місце. Наступним за програмою змагань відбувся конкурс «Перетягування линви», в якому нашій команді дуже складно було показати високий результат, тому, що наші учасники були найменшими за віком. Ми зайняли 6 місце. Також в перший день відбувся тренінг змагань «Штурм».

juta 2019 2

Другий день був найбільш насиченим та цікавим. Все розпочалося з конкурсу «Впоряд», де командам потрібно було показати рівень стройової підготовки. Наш рій зайняв ІІІ місце. Потім відбулися змагання на дистанції туристської естафети «Штурм». Учасники команди по черзі повинні були подолати наступні технічні етапи: горизонтальний маятник, паралельні перила, траверс схилу, крутопохила переправа вниз, навісна переправа та вертикальний маятник. Команда НВК №51 зайняла ІІІ місце.

juta 2019 3

Далі відбувся конкурс «Відун». До конкурсу входили запитання з військової історії. В цьому конкурсі ми зайняли ІІ місце. Наступним був конкурс «Рятування пораненого» з сектору обстрілу. На жаль цей конкурс виявився не надто вдалим для нашої команди. В результаті чого ми зайняли лише 7 місце. Далі відбулися змагання «Чумацький шлях». Це тактична гра на місцевості із елементами орієнтування. Ми зайняли 4 місце. І завершав програму другого дня конкурс «У колі друзів». Кожен рій представляє театралізоване дійство відповідно до теми «Українське козацтво». В цьому конкурсі ми також зайняли 4 місце.
В третій день відбулося підведення підсумків конкурсу «Звітів про роботу рою» («Добре діло»). В цьому конкурсі ми вибороли перемогу.

juta 2019 4

В результаті за підсумками трьохденних фінальних змагань навчально-виховний комплекс №51 у загальному заліку зайняв ІІІ місце.

juta 2019 5

Вітаємо нашу команду з чудовим  результатом та бажаємо успіхів у майбутньому!

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica