Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі цілий тиждень проводились масові заходи, присвячені космічним дослідженням людства та участі українців у розвитку космонавтики.

Учням 3А, 3Б, 3В, 4А, 4Б, 4В класів було проведено наступні масові заходи: космічний лабіринт «Шляхами Сонячної системи», досьє цікавих фактів «Космос і Україна». Діти з задоволенням грали у віртуальну гру: «Мандри у космос». Багато цікавого вони дізналися про космос, який ще називають Всесвітом, - це весь світ, що навколо нас. Те, що нам добре знайоме; те, що оточує нас з дитинства, і те, про що ми навіть не здогадуємося. Але відтоді, як із Землі стартувала перша ракета, люди все більше стали одержувати знань про космос.
Вагомий внесок в освоєння космічного простору зробили такі видатні вчені-українці, як Ю. Кондратюк, С. Корольов, М. Янгель, В. Глушко. Побувало у космосі багато українських космонавтів. І серед них – Жолобов Віталій, наш земляк, який народився у с. Стара Збур'ївка Голопристанського району.
Першим астронавтом незалежної України став Леонід Каденюк. Він здійснив свій політ 19 листопада 1997 року у складі міжнародного екіпажу на американському космічному кораблі «Columbia». І тоді вперше український гімн пролунав у відкритому космосі.
У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі також було організовано книжково-інформаційну виставку «Україна і космос», тематичну полицю «Космічні досягнення України». Школярам проводились інформхвилинки з теми космічних досягнень людства і внесок нашої країни у цю передову галузь. Діти малювали дивовижні малюнки про космос, які було розміщено на експозиції.
Ця тема найбільш запитувана у бібліотеці дітьми. Вони постійно цікавляться темою космічних досліджень та читають науково-пізнавальні книжки та енциклопедії.

space research week 1

space research week 5

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні