Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Все частіше в багатьох українських родинах ми бачимо прикрашений вишитим рушником портрет славного Кобзаря. Він – як член сім'ї, як найдорожча людина.

Тяжке життя самого Тараса Григоровича і простих людей, які його оточували, наклало глибокий відбиток і загострило його почуття до справедливості. Поет був великим правдолюбом, не терпів поневолення, насильства, будь-якого людського приниження. Справедливість для нього була понад усе, і народні болі сприймав як власні. Вони були надто болючими для його надзвичайно чутливої,  вразливої душі. Він твердив, що історія його життя є частиною історії його країни.
У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі вшанувати великого поета прийшли учні 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 5-А та 7-Б класів. Протягом тижня для них разом з вчителями української мови і літератури Свистун Ю.Ю. і Соколовою Ю.О. було проведено масові заходи: літературна панорама «Шевченкове слово у серці живе», літературне свято «Полум'яне слово Кобзаря», літературна вікторина «Знавці творчості Т.Г. Шевченка». Також школярам було продемонстровано відеофільм про дитячі роки Тараса Шевченка. Діти уважно слухали вірші великого поета у виконанні артистів українських театрів, а потім самі з задоволенням читали напам'ять улюблені вірші Кобзаря. Учні початкових класів намалювали різнобарвні малюнки до віршів Т.Г. Шевченка, які було виставлено на експозицію у бібліотеці.
Минають роки, століття, а гострота і сила  Шевченкового слова живе і понині. Весь життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича вчить і надихає нас любити свою країну, безкорисливо служити їй, берегти та розвивати українське слово і традиції свого народу.

shevchenko 1

shevchenko 2

На сайті Один гість та користувачі відсутні