ПІЗНАЄМО РІДНИЙ КРАЙ

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було проведено низку заходів з краєзнавчої тематики. До вивчення рідного краю було залучено наших менших читачів – учнів 2-А, 2-Б, 2-В класів. Для них було підготовлено краєзнавчу гру «Квітуча Таврія: флора Херсонщини».

Діти зацікавлено віднеслись до ознайомлення з рослинним світом нашого краю. Всі разом згадували назви дерев, лікарських рослин, овочів, фруктів, які ростуть на Херсонщині. Було також названо рослини, які ростуть у нашому краї, але вже є в списках Червоної книги України та акцентовано увагу на бережливе відношення до всього рослинного та тваринного світу. У кінці гри діти з задоволенням відгадували відео загадки та звичайні загадки про рослини нашого краю.
А для учнів 7-Б класу в рамках підготовки до обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» було проведено краєзнавчу вікторину «Лицарі Таврійського краю». Учні активно відповідали на запитання вікторини про козачий рух на Херсонщині та виявили бажання прийняти участь у обласному турнірі.

flowering kherson 1

flowering kherson 2

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica