Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

17 травня у НВК № 51 проведено День цивільного захисту, задачею якого було відпрацювання вчителями, учнями, технічними працівниками та керівним складом цивільного захисту дій колективу навчального закладу за сигналом «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі», а саме – евакуація учнів та вчителів із приміщення школи в безпечне місце.

План проведення Дня цивільного захисту передбачав:огляд сил і засобів цивільного захисту; тренування невоєнізованих формувань цивільного захисту; проведення уроків цивільного захисту; дії колективу школи за сигналом «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі».
Напередодні та в День цивільного захисту були проведені інструктажі та практичні заняття із невоєнізованими формуваннями цивільного захисту, що дало можливість ще раз скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію. Із учнями початкової школи проведено роз’яснювальну роботу.
Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб цивільного захисту з організації занять; достатній рівень підготовки особового складу невоєнізованих формувань цивільного захисту до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педагогічних працівників з організованої евакуації учнів.
Проведене тренування показало, що члени педагогічного, учнівського та трудового колективів обізнані з правилами дій у надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце. Усі учасники навчання суворо дотримувались правил техніки безпеки.
Протягом дня класними керівниками 1-11 класів була організована виставка малюнків «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», виставка інформаційних бюлетенів «Способи захисту від впливу небезпечних факторів, викликаних надзвичайними ситуаціями», виставка газет «Надання долікарської допомоги постраждалому».

dcz 002

dcz 003

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні