Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання завжди є особливим часом для юних читачів. Бо це час неперевершених книжкових вражень, знайомств з новими літературними творами та проведення цікавих заходів.
Дитячі книжки зачаровують юних читачів незвичайними пригодами та цікавими героями, які згодом становляться улюбленими героями на все життя. І тому у 2-Б класі було проведено День дитячої книги під назвою «Моя улюблена книжка з дитинства».

Діти навперебій розповідали про дитячі книжки, які їм читали у дитинстві батьки, бабусі та дідусі. Вони навіть принесли до школи свої улюблені книжки, щоб показати їх одноліткам, а також намалювали малюнки.

child book week 1

Учням 3-В класу запам'ятався пізнавальний захід «Захисники рідної землі». Діти підготували вірші, приказки, оповідання, малюнки про захисників-героїв рідної землі, починаючи з давнини до сьогодення. Їм було продемонстровано відеофільм про юних зброєносців козаків – джур, яких з ранніх років брали до козацького війська та готували до козацької науки.

child book week 2

«Школа добрих вчинків» - під такою назвою було проведено змістовний захід з учнями 4-Б класу. Діти з задоволенням ділилися своїми враженнями від прочитаних книг, в яких літературні герої, такі ж самі діти, як і вони здійснювали вчинки, гідні звання Людини. Велику увагу було приділено казкам, оповіданням Сухомлинського В.О.– українського письменника та вчителя, який писав свої твори дітям, які його оточували, щоб вони виросли людьми чесними, добрими, розумними.
А учні 4-В класу прослухали бібліотечний медіа урок «Всесвіт за абеткою», а потім змагалися, хто швидше знайде корисну інформацію в енциклопедії та цікаво розповість її своїм однокласникам.

child book week 3

Також під час проведення Тижня дитячого читання діти дарували свої улюблені книжки шкільній бібліотеці.
У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі під час проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання було організовано наступні тематичні літературні полиці для юних читачів – «Читайте сучасне – українське!», «Українські письменники – дітям», «Мудрість українських казок», «Свята і звичаї українського народу», «Бринить слово Таврійського краю», «У світ мрій, добра та пригод». Діти з зацікавленням переглядали книжки на полицях та активно брали їх почитати додому і в читальній залі.

child book week 4

Пізнавально та весело було проведено Тиждень дитячого читання у нашому навчальному закладі.
Тож нехай любов до хорошої книги буде з вами, наші юні читачі, все життя!

child book week 5

На сайті 157 гостей та користувачі відсутні