ЗБЕРЕЖЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ

Цілий тиждень, починаючи з 11 грудня 2017 року, завідуючою бібліотечно-інформаційним центром Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Ульяновою Валерією – 6-А клас, Гудзь Єлизаветою – 7-Б клас, Коваленко Оленою – 8-Б клас, Міллер Русланою – 9-Б клас, Якубовським Олександром – 201 група) було проведено перевірку збереження підручників учнями 1-х - 9-х класів та 201 групи колегіуму.

У результаті проведеного рейду-перевірки щодо збереження шкільних підручників визначено, що учні навчального закладу відповідально і акуратно відносяться до використання навчальної літератури. Підручники підписані, обгорнуті, вчасно зроблено дрібний ремонт. У початкових класах майже всі учні використовують закладки для користування навчальною літературою.
З кожним роком стан підручників у навчально-виховному комплексі стає все кращим. Цьому сприяє значна кількість виховних заходів, які було проведено з школярами класними керівниками і завідуючою шкільним бібліотечно-інформаційним центром.

raid

За результатами рейду-перевірки та згідно критеріїв оцінювання збереження підручників у навчально-виховному комплексі місця розподілено наступним чином
1 місце за підсумками рейду зайняли учні 1-А, 1-Б, 1-В, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 6-А, 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів і 201 групи.
2 місце зайняли класи, окремим учням яких ще потрібно приділяти увагу бережливому відношенню до шкільних підручників: зробити дрібний ремонт підручників, обгорнути їх обкладинками, обов’язково користуватись закладками для збереження аркушів книг - 2-А, 2-Б, 2-В, 5-А, 5-Б, 5-В, 6-Б, 7-Б.
Для подальшого контролю та з метою підвищення показників збереження шкільних підручників, класні керівники одержали «Листки обліку використання навчальної літератури учнями», у яких надано дані про використання підручників протягом І семестру 2017-2018 навчального року на кожного учня класу.

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica