Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

10 листопада 2017 року бібліотечно-інформаційний центр приймав шкільних бібліотекарів навчальних закладів м. Херсона та Херсонської області – слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти».

На базі Лабораторії перспективного досвіду з організації фондів шкільних бібліотек, яка функціонує у НВК № 51 вже понад 10 років, систематично проводяться методичні заходи для фахівців. Тож і цього разу було проведено змістовну консультацію на тему «Організація фондів шкільної бібліотеки: нормативно-інструктивні вимоги».
Завідуюча шкільною бібліотекою Ревуцька Н.І. спочатку показала слухачам презентацію, розповівши про шлях створення і розвиток бібліотечно-інформаційного центру НВК № 51, ознайомила з інноваційними формами роботи бібліотечного центру та використанням ІКТ, функціонуванням «Шкільної електронної бібліотеки» для оперативного і повного виконання всіх інформаційних запитів учнів і педагогів  навчального закладу. А потім провела консультацію з питань обліку та збереження бібліотечного фонду.
Дуже детально було розглянуто питання ведення основної бібліотечної документації згідно нормативних інструкцій. Особливу увагу було приділено питанням обліку, використанню та збереженню фонду підручників. З боку шкільних бібліотекарів було задано багато фахових питань, але на всі запити їм було надано професійну відповідь з практичним показом ведення облікової документації.
Бібліотекарі навчальних закладів на чолі з Колесник Іриною Миколаївною – куратором курсів підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти» були задоволені заходом та побажали плідної праці та подальших творчих знахідок для удосконалення роботи бібліотечно-інформаційного центру.

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні