ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ВИПРОБУВАННЯ – 2018»

 жовтня розпочався перший етап військово-патріотичної гри «Випробування-2018». У конкурсі «Знавців військової історії» взяли участь 36 команд міста Херсона у двох вікових групах. Навчально-виховний комплекс №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Юрчук Ольги Дмитрівни представлений командою у молодшій віковій групі. До складу команди увійшли: Малиновська Вероніка (7-А), Левартовська Аліна (7-А), Махиня Ніка (7-А), Жиленкова Анастасія (6-Б), Комаров Микита (6-А), Халіманов Гліб (6-А).

Перший етап конкурсу проходив у вигляді «гри-подорожі». Знання учасників перевірялись за такими напрямами: «Історія українського козацтва»; «Збройні сили України у І та ІІ світових війнах»; «Події війни 1941-1945 років на Україні та Херсонщині»; «Найбільші військові катастрофи та терористичні акти останнього сторіччя»; «Правила безпечної поведінки під час терористичних актів»; «Розв’язання кросворду».
Вітаємо нашу команду, яка у першому етапі гри зайняла ІІ місце!
Наступним буде конкурс «Снайперів», який відбудеться 30 листопада. Бажаємо нашій команді не зупинятися на досягнутому і рухатися тільки вперед!

DSCF2351

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica