ЗМАГАННЯ З ТЕХНІКИ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

Учні навчально-виховного комплексу №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Сапоги Лариси Миколаївни взяли участь у відбіркових змаганнях зі спортивного орієнтування та з техніки спортивного туризму серед шкіл Корабельного району.

В спортивному орієнтуванні наша школа була представлена у трьох вікових групах. На жаль жодній групі не вдалося потрапити до призової трійки. Кращий особистий результат показала Комова Марина (6-Б) – 4 місце. Але не слід забувати, що в нас дуже молода команда, і для більшості це були дебютні змагання.

trzm1

Техніка спортивного туризму складалася з наступних етапів: підйом по схилу, вертикальний маятник, паралельні перила, навісна переправа, вузли та топографічні знаки.

trzm2

trzm3

Середня команда НВК №51 зайняла 3 місце. В команду входять: Комов Максим (6-Б) – капітан команди, Комова Марина (6-Б), Штик Настя (6-Б), Метьолкін Максим (7-Б), Білик Даша (5-В), Тарасенко Яна (6-А).

trzm4

Старша команда зайняла 2 місце.
До команди увійшли: Ставенко Андрій (8-А) – капітан команди, Остапенко Ілля (9-Б), Якубовський Саша (201 група), Гумін Влад (201 група), Жиленкова Настя (6-Б), Флідерман Ангеліна (6-А).

trzm5

Вітаємо наших переможців та бажаємо також успіхів в фінальній частині, що пройде в квітні 2018 року серед шкіл-призерів м. Херсона!

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica