ДОПОМОГА У НАВЧАННІ

Шкільна бібліотека насамперед покликана допомагати вчителям та учням у навчально-виховному процесі.
Тому на початку вересня для учнів 5-А класу у шкільному бібліотечно- інформаційному центрі було проведено два бібліотечних медіа-уроки: «Знайомство з книгою: структура та оформлення книжкового видання» та «Усе про все: довідкові видання у шкільній бібліотеці».

help01

Завітавши до бібліотеки на уроці літератури, учні повторили основні елементи книги та ознайомились з довідковим апаратом книжкового видання, за допомогою якого можливо швидше вибрати книгу за інтересом або необхідну інформацію для рефератів та повідомлень на уроках.
А на спільному уроці з природознавства та основ здоров’я учні були ознайомлені з різноманітними довідковими виданнями з питань природознавства, вчилися знаходити необхідну інформацію в енциклопедіях, довідниках, енциклопедичних словниках, використовуючи їх для більш якісної підготовки до уроків.

help02

В основному було акцентовано увагу учнів на довідкових виданнях, які є у великій кількості у бібліотечному фонді.
Учень, який навчиться шукати інформацію за допомогою енциклопедій, словників, довідників легко знаходитиме додаткову інформацію також і в інших джерелах.
Тому, учні 5-х класів вчились користуватись довідковими матеріалами, які представлені у ШБІЦ, на різних носіях інформації як друкованих, так і електронних.
Дітям було продемонстровано можливості пошуку інформації та одержання необхідних знань з природознавства з світової мережі Інтернет за допомогою 3-х комп’ютерів, які знаходяться у бібліотеці.

help03

Сподіваємося, що проведені масові заходи стануть імпульсом для пробудження цікавості до навколишнього світу та основою здобуття ґрунтовних знань і неоціненною допомогою в навчанні.

НВК 51 © 2014 - 2019 Всі права застережені..
зроблено photografica