Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Вічно живі слова Великого Кобзаря наповнюють наші душі благородними почуттями любові до рідної землі, кличуть берегти все те найкраще, що отримали ми у спадщину від минулих поколінь: героїчну історію, високу і чисту народну мораль, барвисту літературну мову. Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка надихає любов'ю до України, її історії.


У бібліотечно-інформаційному центрі було доповнено постійно діючу літературну виставку «Вінок пошани Кобзарю» новими інформаційними матеріалами про маловідомі факти його біографії. Протягом тижня біля неї систематично проводились інформхвилинки для учнів навчального закладу.

kobzar 1

Урок-пам’яті великому співцю українського народу Т.Г. Шевченку було проведено для учнів 7-А класу учителем української мови і літератури Свистун Ю.Ю. Спочатку дітям було продемонстровано відеофільм, а потім учні брали участь у літературній вікторині «Знавці спадщини Т.Г.Шевченка».
Віртуальний екскурс «Велич Тарасового слова» про важливі життєві віхи в житті Кобзаря, його поетичну та художню творчість було проведено для учнів 8-Б та 9-А класів учителем української мови і літератури Соколовою Ю.О.
Особливо дітей зацікавив один факт з життя Тараса Григоровича – це місце та обставини створення найвідомішого вірша «Заповіт».
Учні ознайомилися і з унікальним виданням, яке знаходиться у бібліотечно-інформаційному центрі – антологією, до якої ввійшов славетний програмний вірш Тараса Шевченка «Заповіт» та переклади цього твору на 147 мов народів світу.

kobzar 2

Щороку святкування дня народження Т.Г. Шевченка стало традиційним явищем для нашої країни. А з 2018 року 9 березня було запропоновано встановити офіційним вихідним днем для громадян України.

 

На сайті 47 гостей та користувачі відсутні