Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Гурток працював під гаслом - «Бібліотека – орієнтир у світі інформації». Всі заняття були присвячені формуванню інформаційної культури школярів, тому що бібліотечно-бібліографічна та інформаційна освіта  школярів передбачена навчальною програмою з читання.

Метою бібліотечних занять для учнів початкової школи було – виховати вдумливого читача, який використовував би всі джерела інформації для свого інтелектуального та творчого зросту.
Тому для школярів початкової школи НВК № 51 у 2015-2016 н.р. було проведено 40 занять гуртка з використанням сучасних бібліотечних медіа-уроків, розроблених шкільними бібліотеками м. Херсона.
Так, для учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів  насамперед було проведено екскурсію до бібліотеки: «Бібліотека – дім твоїх друзів», а потім діти активно включилися у гру-подорож: «З чого починається книга?». В ігровій формі діти дізналися про правила користування бібліотекою, правилами поведінки в бібліотеці, ознайомилися з основними елементами книги, за допомогою яких можливо швидше вибрати книгу за інтересом. Відповіли на питання вікторини, відгадали загадки про літературних і казкових героїв.
А урок творчого читання «Казка в гості поспішає» - було проведено дуже креативно, тому що учні знайомились із різними видами творів народної творчості. Для закріплення нового матеріалу учні промовляли скоромовки, прислів’я, загадували друг другу загадки, створювали свої варіанти розвитку і закінчення різних казок.
Учням 2-А, 2-Б, 2-В класів були проведені змістовні медіа-уроки: «Книга та семеро гномів: урок-рольова гра», «Пригоди на абонементі: гра-квест», «Книжкова регата для мене, мами і тата: бібліотечний урок-моделювання», «Журнали й газети – малятам планети». Навчити учнів самостійно добирати і читати дитячі книжки за темами, вільно користуватися довідковою літературою (дитячими енциклопедіями, словниками), вміти користуватись різними видами бібліотечно-бібліографічної допомоги (рекомендаційним списком дитячої літератури, книжковою виставкою) – все це було головним завданням бібліотечних занять для школярів 2-х класів.
Гуртківці 3-А, 3-Б, 3-В класів активно приймали участь у грі-імітації «Книгарня», веб-серфінгу «Книга незвичайна – книга віртуальна», «Енциклопедії та словники – у навчанні помічники: турнір бібліознайок», «Щоб діти багато знали, є газети і журнали: періодична карусель». Дітям було продемонстровано можливості пошуку інформації та одержання необхідних знань із видань на друкованій основі, які є у бібліотеці, а також можливості користування Інтернетом. За допомогою 3-х комп’ютерів, які знаходяться у бібліотеці, за лічені хвилини школярі  знаходили потрібну інформацію у вигляді тексту, а також відео та аудіо  матеріали за запитом.
Для школярів 4-х класів були проведені корисні бібліотечні заняття: «Всесвіт за абеткою: медіапазли» та «Служба безпеки в Інтернеті: веб-агенція СБІ». Учні 4-А та 4-Б класів на заняттях удосконалювали свої уміння самостійно орієнтуватися у світі дитячих книжок, здійснювали пошук потрібної книжки, навчально-пізнавальної інформації, користуючись різними джерелами друкованої продукції (науково-популярними книжками з різних галузей знань, словниками, енциклопедіями, періодичними виданнями для дітей), засобами бібліотечно-бібліографічної допомоги, у т.ч. Інтернет-ресурсами шкільної бібліотеки. Навчалися правильно використовувати мережу Інтернет, знайомилися з правилами безпеки роботи в Інтернеті.

lib 02

Учні початкової школи з задоволенням відвідували цей гурток. Заняття проходили змістовно та цікаво. Діти знаходили багато корисної інформації для навчання та саморозвитку, користуючись знаннями, які одержували на заняттях гуртка.

На сайті 92 гостей та користувачі відсутні