Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Ще тільки розпочалися заняття у навчальному закладі після карантину, а учні вже перевіряють свої знання, які одержали з додаткової літератури з позакласного читання.

Так, учні 4-А та 5-Б класів змагалися в знаннях з теми етикету – норм поведінки дома, у школі, класі, бібліотеці, місцях загального користування – зупинках, транспорті, на вулиці тощо. У цьому їм допомагали завідуюча шкільним бібліотечним центром Ревуцька Н.І. та співробітник Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки Крижановська Н.М. Їм було продемонстровано електронну презентацію «Абетка пана Етикета» з ігровими запитаннями для перевірки поведінки учнів у різних життєвих ситуаціях та аналізу своїх вчинків для гармонійних відносин друг з другом та іншими людьми. Після проведеного масового заходу діти з задоволенням брали книги з організованої для них тематичної полиці для подальшого набуття знань та компетентності  у питаннях етикету та взаємовідносинах між людьми.

library meeting 2

А учні 2-В та 3-В класів подорожували по  віртуальній «Країні казок». Літературний марафон з дітьми було проведено в ігровій формі. Діти активно брали участь у всіх конкурсах. Також школярі одержали знання, як правильно працювати з книгою, з її довідковим апаратом: змістом, алфавітними та тематичними покажчиками.
Учні 2-Б та 4-Б класів закріплювали раніше набуті знання з природознавства у бібліотечній інтернет-екскурсії «Віртуальний зоосвіт», яку провела Кригіна Л.А.- співробітник Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, а завідуюча шкільним бібліотечним центром Ревуцька Н.І. ознайомила дітей з літературою, яка є з даної теми у бібліотеці.

library meeting 3

З захопленням грали у ерудит-гру «Пані Енциклопедія» учні 3-Б класу. У цікавій для них формі вони отримували нову інформацію про різноманіття енциклопедичних та довідкових видань.

library meeting 4

Результатом всіх зустрічей у бібліотечному центрі став гарний настрій всіх учасників масових заходів.

На сайті 155 гостей та користувачі відсутні