ЗНАВЦІ РІДНОГО КРАЮ

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр у координації з вчителями НВК № 51, Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки, дитячою бібліотекою № 17 Херсонської ЦБС провели низку заходів, присвячену вивченню історичних та культурних пам‘яток рідного міста.

Напередодні святкування Дня міста працівники відділу Інтернет-центру ХОБД провели краєзнавчу конкурсну програму «Місто на Дніпровій хвилі». Учні 3-В та 4-Б класів не лише дізнались багато нового і цікавого  про своє місто, але й пограли у справжній «морський бій», у якому правильними відповідями на вікторину знищували кораблі супротивників.

kz 1 

Працівники дитячої бібліотеки № 17 Херсонської ЦБС  провели учням 1-А та 1-В класів віртуальну екскурсію по Херсону «Наше прекрасне місто». Дітям було  продемонстровано презентацію та 2 відеофільми. А в кінці заходу діти з захопленням відповідали на питання краєзнавчої вікторини.

kz 2 

Також, для учнів 3-Б класу шкільна бібліотека спільно з працівниками дитячої бібліотеки № 17 провели віртуальну гру-вікторину «Наш рідний Херсон». Малеча з цікавістю і захопленням приймала участь у заході та активно відповідала на завдання.

НВК 51 © 2014 - 2020 Всі права застережені..
зроблено photografica