Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

22 квітня 2015 р. у Херсонському навчально-виховному комплексі №51 Херсонської міської ради проведено семінар з іноземних мов та світової літератури для слухачів курсів Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» та вчителів м.Херсона на тему: «Використання мультимедійних технологій при викладанні гуманітарних дисциплін».

Семінар було розпочато з презентації освітньо-соціалізуючої моделі навчального закладу «Молодь в сучасному інформаційному просторі», метою якої є сприяння розбудові в навчальному закладі ефективної системи медіаосвіти заради забезпечення всебічної підготовки учнів до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою медіа, шляхом формування у них медіакомпетентності відповідно до їхніх вікових та індивідуальних особливостей.
Вчителями-словесниками Тимощук А.М., Пелих О.О., Галкіною І.В. представлено уроки з використанням мультимедійних технологій на уроках мови та літератури, а саме: використання програмно-методичного комплексу «Репетитор», який дозволяє діагностувати знання та уміння учнів із необхідної теми (тестові завдання); використання мультимедійних презентацій, використання фрагментів відеофільмів та аудіозаписів на уроках.
Крім того, керівник методичного об’єднання гуманітарних дисциплін Тимощук А.М. розповіла про систему роботи щодо забезпечення функціонування блогів вчителів-словесників навчального закладу, використання матеріалів блогів при здійсненні дистанційного навчання, при підготовці до ЗНО, ДПА.
Завідуюча бібліотечно-інформаційного центру Ревуцька Н.І. розповіла про  роботу інформаційно-бібліотечний центру навчального закладу.
Підсумком семінару для гостей учнями навчального закладу була організована та проведена оглядова екскурсія в шкільному Музеї історії міста Херсона.

На сайті 150 гостей та користувачі відсутні