Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

ВСТУП

Сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті.

Позакласна  робота – це  важлива складова частина навчально-виховного процесу. Наші учні є учасниками міських творчих конкурсів та всеукраїнських  українознавчих «Патріот» і «Соняшник». У цьому навчальному році семикласники Мельгунова Єльвіра та Горбунков Ярослав стали переможцями районного конкурсу читців «Мова моя калинова», а Пономаренко Софія отримала диплом ІІ ступеня на конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика.

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

Діяльність бібліотечно-інформаційного центру щодо національно-патріотичного виховання учнів здійснюється засобами і методами бібліотечної роботи у тісному контакті з педагогічним колективом навчального закладу та бібліотеками міста і спрямована на соціальне становлення особистості школярів і надання  допомоги їм стати свідомими громадянами України. Робота проводиться за такими напрямами:

На сайті Один гість та користувачі відсутні