Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

4 травня 2018 року учень 3-В класу НВК Васькевич Тимур став чемпіоном світу з «Кемпо-Карате по Ірікумі го», який проходив у місті Харкові.

В рамках реалізації запиту Херсонського НВК № 51 на 2018 рік у квітні поточного року були виділені кошти із міського бюджету для проведення капітального ремонту покрівлі. Під час ремонту було встановлено флюгарки для забезпечення провітрювання та металеві відливи для запобігання потрапляння вологи (дощу, снігу) у середину покрівлі.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі до Дня пам'яті і примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Європі було проведено низку масових заходів.

Опанування іноземної мови тривалий процес та на кожній ступені вивчення використовуються різноманітні підходи та зацікавленість дітей.

З 4 по 6 травня в урочищі «Ближні Карабаї» були проведені фінальні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри Випробування-Джура - 2018. Метою проведення змагань є пропаганда серед підлітків здорового та активного способу життя, популяризація військово-прикладних та туристичних видів спорту. У фіналі приймали участь лише найкращі 11 команд міста Херсон.

27 квітня 2018 року були проведені навчально-польові збори з юнаками 11-го класу НВК у вигляді стрільб на полігоні військової частини В-1604 (с. Нечаєво Голопристанського району).

26 квітня в Придніпровському парку ім. Маргелова відбулися фінальні міські змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів міста Херсон, з метою активізації туристського руху у навчальних закладах міста. До фіналу потрапили по три кращих команд Дніпровського, Суворовського та Корабельного районів в двох вікових групах.

kompola logo

Eкологічне виховання е однією зі складових виховного процесу. Залучення дітей до бережливого ставлення до природи, оточуючого світу надає поштовх і дорослим додержуватися екологічного порядку.
На початку квітня для шкіл України було оголошено екологічно-освітній конкурс «Компола» за підсумками якого школи-переможці мають отримати компостер для переробки відходів.

На базі Херсонського державного університету відбулося урочисте засідання та проведення обласного екологічного заходу присвяченого Дню Землі «Захистимо родючі ґрунти Херсонщини від отруєння солями важких металів».

Наприкінці квітня, в актовій залі, на хвилі гумору, веселощів, гарного настрою та позитивних емоціях пройшов шкільний КВК, де між собою змагались 7-мі та 8-мі класи.

На сайті 84 гостей та користувачі відсутні