Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Вже протягом трьох років наш навчальний заклад приймає участь у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини». І кожен рік учні одержують перемогу у цьому цікавому конкурсі, показуючи відмінні результати у якості юних краєзнавців. А цього року у нас з'явилось 2 переможці.

16 жовтня з нагоди «Дня захисника України» в НВК №51 відбувся воєнізований квест між учня 8,9 та 10 класу. До квесту увійшло 6 станцій: одягання протигазу, метання гранати, естафета з макетом автомату, елементи спортивного туризму, перекладена + брусся, та військовий кросворд.

Учні НВК №51 постійно беруть участь у конкурсах-акціях екологічного напрямку. Грамотами Міністерства освіти і науки України національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді були нагороджені: Пелих Микита та Брянцева Катерина за практичні дії у Всеукраїнській трудовій акції школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд».

Перший в історії закладів загальної середньої освіти та НВК №51 відбувся турнір легендарної іграшки Бейблейд, що покорила серця мільйонів дітей з усього світу. У змаганнях прийняли участь 48 учнів 1-4 класів.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр заздалегідь підготувався до святкування одних із головних державних свят нашої країни – Дня захисника України і Дня українського козацтва.

На передодні 14 жовтня до свята Дня українського козацтва учні 5-их класів прийняли  участь в розважальному квесті «Посвята в козачата». Діти активно змагалися демонстрували ерудицію та знання української культури.

12 жовтня 2018 року біля стенду пам'яті «Герої нескореного народу», відбувся відкритий захід, для 1-х класів, присвячений Дню захисника України.

9 жовтня в парку ім. Шумського (біля ХДУ) відбулися міські змагання з легкоатлетичного кросу. Збірна команда НВК №51 показали чудові результати у всіх забігах.

За ініціативою класних керівників 5-А та 5-Б класів у Херсонському НВК №51 відбулася зустріч учнів з представниками патрульної поліції, у рамках попередження буллінгу серед учнів. Учням розповіли, про можливі наслідки, у разі скоєння правопорушень, познайомили з статтями Конституції України.

4 жовтня на Херсонщині відбулося свято, присвячене 100-річчю позашкілля. Не залишились осторонь і навчально-виховний комплекс №51, в якому є багато вихованців комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні