Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

З метою впровадження Концепції нової української школи у навчальному закладі 31 жовтня 2018 року проведено засідання педагогічної ради «Нова українська школа - простір освітніх можливостей».

Останній у першій чверті урок математики для наших п'ятикласників був незвичайним. Брейн-ринг «Вундеркінди 5 класів» сподобався всім юним друзям математики. Найбільш всіх призів – три – за найкращі відповіді отримав Тендітний Данил. З переможним рахунком 4:4, усі п'ятикласники радісно побігли на канікули.  

1 листопада  в палаці  дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».


Школа першокласника розпочне свою роботу у наступну суботу.

29 жовтня на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для педагогів-організаторів «Взаємозв’язок між самоврядуванням навчальних закладів та Міським учнівським парламентом (МУП)», який проводила Верещака Тамара Юріївна - радник начальника управління освіти, куратор Міського учнівського парламенту.

Вперше наша школа бере участь у всеукраїнському проекті «Посилка успіху 2018» за підтримки благодійного фонду братів Кличко. Проект реалізується з 2011 року. За цей час відправлено 278 посилок по всій Україні.

Розпочалися осінні канікули і ми нагадуємо правила безпеки нашим учням, як треба поводитися під час відпочинку та звертаємо увагу батьків на те, про що треба поговорити з дітьми.

25 жовтня для учні 1-4 класів, інспекторами Управління патрульної поліції в Херсонській області Грибко В.В., Клімовою А.А., Луняка І.В. були проведені уроки з тем «Безпечна дорога до школи» та «Правила поводження на вулиці під час канікул».

marine competition 4«Тільки вперед, до перемоги!» з таким гаслом стартувала команда НВК №51 «Морські коти», яка  23 жовтня  на базі Херсонської державної морської академії, брала участь у міських змаганнях з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

У відбірковому турі команда НВК №51 «Морські коти» у складі п’яти учасників: Цуркан Сергій - учень 5-А класу, Бєлозор Олександра – учениця 6-А класу, Шуст Вікторія - учениця 6-А класу, Дубов Павло - учень 6-А класу, Скороход Владислав - учень 6-Б класу, зайняли загальне третє місце серед 14-ти шкіл.

23 жовтня у Херсонському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна». У цьому урочистому заході взяли участь шість учнів Херсонського НВК №51.

На сайті 62 гостей та користувачі відсутні