Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Вперше наша школа бере участь у всеукраїнському проекті «Посилка успіху 2018» за підтримки благодійного фонду братів Кличко. Проект реалізується з 2011 року. За цей час відправлено 278 посилок по всій Україні.

Розпочалися осінні канікули і ми нагадуємо правила безпеки нашим учням, як треба поводитися під час відпочинку та звертаємо увагу батьків на те, про що треба поговорити з дітьми.

25 жовтня для учні 1-4 класів, інспекторами Управління патрульної поліції в Херсонській області Грибко В.В., Клімовою А.А., Луняка І.В. були проведені уроки з тем «Безпечна дорога до школи» та «Правила поводження на вулиці під час канікул».

marine competition 4«Тільки вперед, до перемоги!» з таким гаслом стартувала команда НВК №51 «Морські коти», яка  23 жовтня  на базі Херсонської державної морської академії, брала участь у міських змаганнях з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

У відбірковому турі команда НВК №51 «Морські коти» у складі п’яти учасників: Цуркан Сергій - учень 5-А класу, Бєлозор Олександра – учениця 6-А класу, Шуст Вікторія - учениця 6-А класу, Дубов Павло - учень 6-А класу, Скороход Владислав - учень 6-Б класу, зайняли загальне третє місце серед 14-ти шкіл.

23 жовтня у Херсонському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна». У цьому урочистому заході взяли участь шість учнів Херсонського НВК №51.

Вже протягом трьох років наш навчальний заклад приймає участь у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини». І кожен рік учні одержують перемогу у цьому цікавому конкурсі, показуючи відмінні результати у якості юних краєзнавців. А цього року у нас з'явилось 2 переможці.

16 жовтня з нагоди «Дня захисника України» в НВК №51 відбувся воєнізований квест між учня 8,9 та 10 класу. До квесту увійшло 6 станцій: одягання протигазу, метання гранати, естафета з макетом автомату, елементи спортивного туризму, перекладена + брусся, та військовий кросворд.

Учні НВК №51 постійно беруть участь у конкурсах-акціях екологічного напрямку. Грамотами Міністерства освіти і науки України національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді були нагороджені: Пелих Микита та Брянцева Катерина за практичні дії у Всеукраїнській трудовій акції школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд».

Перший в історії закладів загальної середньої освіти та НВК №51 відбувся турнір легендарної іграшки Бейблейд, що покорила серця мільйонів дітей з усього світу. У змаганнях прийняли участь 48 учнів 1-4 класів.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр заздалегідь підготувався до святкування одних із головних державних свят нашої країни – Дня захисника України і Дня українського козацтва.

На сайті Один гість та користувачі відсутні