Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

13 березня на базі «Центру науково-технічної творчості» відбувся відбірковий етап інтелектуальної гри «Що?Де? Коли?».

Книги з малих років прищеплюють дитині добрі почуття і благородні думки та пробуджують до хороших вчинків.
З початку 2018 року для учнів 3-А, 3-В класів було проведено уроки позакласного читання з теми «Казки народів світу»; для учнів 2-А, 2-Б, 2-В класів - казковий квест «Доброта і взаємодопомога у казках В. Сутєєва», для учнів 1-А та 1-В класів - бібліотурнір «Казки та загадки про тварин», для учнів 2-Б класу - родинний калейдоскоп «Наша дружня сім'я».

Згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, карантин в закладах середньої освіти Херсона продовжено до 7 березня включно. Рішення прийняте з метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У зв’язку із погодними умовами заняття у Школі першокласника переносяться з 3 березня на суботу 10 березня 2018 року.

В рамках проголошеного у закладі Року німецької мови, відбувся культурно-пізнавальний захід. Вчителями німецької мови Прокопчук Г.В. та Смирновою В.М. було проведено гру, присвячену темі «Свята та традиції в Германії», у якій взяли участь учні 7-А класу. Захід проводився з метою удосконалення знань і вмінь учнів з німецької мови та активно використання їх у повсякденному житті; зацікавлення учнями вивченням німецької мови; представленням навчального матеріалу (лексичного, граматичного, країнознавчого) в цікавій, захоплюючий, ігровій формі.

Шановнi батьки!
У зв’язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ дітей шкільного віку, з метою запобігання та недопущення виникненню епідемії грипу й гострих респіраторних захворювань, на підставі протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 26.02.2018 №1), з 27 лютого по 03 березня (включно) 2018 року в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес.

22 лютого команда НВК №51, під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича достойно була представлена у міських змагань зі стрільби з пневматичної зброї, присвячених 74-й річниці визволення м. Херсона від загарбників.

Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.
Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

22 лютого пройшов наступний конкурс шкільних постів цивільного захисту за програмою військово-патріотичної гри «Випробування – 2018»
Конкурс проходив також у вигляді «гри-подорожі».

Відомий знавець культурної спадщини Олекса Воропай писав: «Звичаї, а також мова – це ті найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю».
Упродовж багатьох століть український народ безупинно творив своє, тільки йому властиве духовне середовище, наповнюючи його своєрідними традиціями та обрядами.

На сайті 33 гостей та користувачі відсутні