Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

22 листопада на базі ЗЗСО № 31 відбулися міські змагання з настільного тенісу за програмою Спартакіади серед учнів ЗЗСО м. Херсона.

Під таким гаслом проходив у нашому навчальному закладі День толерантності.

У цей день разом із практичним психологом Синяковою Т.В. для учнів 4-В та 5-А класів було проведено урок доброти «Толерантність врятує світ», для учнів 5-Б класу – досьє цікавих фактів «Скарбниця людської душі». Годину цікавих повідомлень «Ми різні, але ми разом» підготовлено для учнів 6-А та 6-Б класів. Учні 9-А та 9-Б класів активно брали участь та завзято обговорювали різні вчинки людей на уроці-ситуації «Мистецтво жити поруч». 

15-16 листопада в НВК№ 51 в два етапи пройшло свято «Міс та Містер школи – 2018», у якому брали участь 15 листопада - 5, 6, 7 класи, продемонструвавши всі свої таланти, та 16 листопада 8 класи та 101 група, також не відставали, показавши увесь свій артистизм.   

Резолюцією 5.61 Генеральної конференції ЮНЕСКО від 16 листопада 1995 року затверджено Декларацію принципів толерантності. Цією декларацією дається визначення поняття «толерантність», а також вона проголошує 16 листопада Міжнародним днем, присвяченим толерантності, який відзначається щорічно.
В НВК №51 протягом тижня (з 12 по 16 листопада) проходили заходи, присвячені зазначеній тематиці.

13 та 15 листопада відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат та юнаків. Основною метою змагань є формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я учнів, залучення їх до фізичної культури як складовому елементу загальнонаціональної культури. Основними завданнями змагань є визначити чемпіонів школи з настільного тенісу та відбір учнів в збірну навчально-виховного комплексу.

У зв’язку із погодними умовами, що склалися у місті Києві, протягом 14-15 листопада можуть виникати незручності у користуванні електронним щоденником та доступом до персональних сторінок сайту СМАРСИ.

До відзначення Дня української писемності та мови у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі завідуючою бібліотекою було підготовлено тематичну полицю «Невмируще слово рідної мови» та проведено інформаційний огляд літератури з даної теми.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр 9 листопада 2018 року приймав шкільних бібліотекарів навчальних закладів м. Херсона та Херсонської області – слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти».

8 листопада на базі Херсонської державної морської академії, команда НВК №51 «Морські коти» виборювала перемогу у фіналі міських змагань  з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь, за результатами змагань команда посіла третє місце.

У всіх бібліотеках навчальних закладів нашої країни з 1 по 31 жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». У цьому році місячник було присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження. Долучився до цього щорічного заходу і наш шкільний бібліотечно-інформаційний центр.

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні