Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Одним із найважливіших питань життєзабезпечення є питання збереження екологічної рівноваги та створення умов для відновлення якості ґрунтів, збереження екологічної чистоти для майбутніх поколінь. Зменшення кількості відходів, як трагічних, так і твердих побутових та їх переробка, сприяє самоочищенню природи. І це дуже вагомий важіль екологічного виховання школярів.

13 квітня 2017 року відбулися спортивні змагання серед дітей 6-8класів під назвою «Олімпійське лелеченя», з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Шановні батьки!
На звернення щодо роботи системи СМАРСИ повідомляю наступне.

Україна – визнана у світі космічна держава. Вона належить до числа провідних країн на ринку космічних послуг і технологій.
До Всесвітнього дня авіації і космонавтики у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано книжково-інформаційну виставку «Україна і космос», тематичну полицю «Космічні досягнення України» та проведено низку масових заходів для учнів 2-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 6-Б класів.

Дізнатися про останні новини про наш навчальний заклад тепер можна і на каналі www.youtube.com

Проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання завжди є особливим часом для юних читачів. Бо це час неперевершених книжкових вражень, знайомств з новими літературними творами та проведення цікавих заходів.
Дитячі книжки зачаровують юних читачів незвичайними пригодами та цікавими героями, які згодом становляться улюбленими героями на все життя. І тому у 2-Б класі було проведено День дитячої книги під назвою «Моя улюблена книжка з дитинства».

21 березня наш навчальний заклад приймав у себе гостей – учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Для них було організовано екскурсію по нашому рідному місту та відвідування Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки – самої сучасної дитячої книгозбірні у Херсоні.

Вперше команда Херсонського навчально-виховного комплексу № 51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича брала участь у другому турі міського турніру на кубок «Добродія-Херсон» в рамках Всеукраїнського соціального проекту з функціонального багатоборства «WOD Test» для загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсон. Турнір відбувся 15 березня в ТРЦ Фабрика.

15 березня 2018 р. на базі Херсонської спеціалізованої школи I-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся перший етап фіналу міського турніру «Знавці міста Херсона».

Гуманізм творчості Тараса Григоровича Шевченка, щире його людинолюбство найповніше виявлялося саме в ставленні до дітей. Найласкавіші слова, найніжніші порухи серця поет адресував саме їм.

На сайті 47 гостей та користувачі відсутні