Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

У зв’язку із погодними умовами, що склалися у місті Києві, протягом 14-15 листопада можуть виникати незручності у користуванні електронним щоденником та доступом до персональних сторінок сайту СМАРСИ.

До відзначення Дня української писемності та мови у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі завідуючою бібліотекою було підготовлено тематичну полицю «Невмируще слово рідної мови» та проведено інформаційний огляд літератури з даної теми.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр 9 листопада 2018 року приймав шкільних бібліотекарів навчальних закладів м. Херсона та Херсонської області – слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти».

8 листопада на базі Херсонської державної морської академії, команда НВК №51 «Морські коти» виборювала перемогу у фіналі міських змагань  з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь, за результатами змагань команда посіла третє місце.

У всіх бібліотеках навчальних закладів нашої країни з 1 по 31 жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». У цьому році місячник було присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження. Долучився до цього щорічного заходу і наш шкільний бібліотечно-інформаційний центр.

З метою впровадження Концепції нової української школи у навчальному закладі 31 жовтня 2018 року проведено засідання педагогічної ради «Нова українська школа - простір освітніх можливостей».

Останній у першій чверті урок математики для наших п'ятикласників був незвичайним. Брейн-ринг «Вундеркінди 5 класів» сподобався всім юним друзям математики. Найбільш всіх призів – три – за найкращі відповіді отримав Тендітний Данил. З переможним рахунком 4:4, усі п'ятикласники радісно побігли на канікули.  

1 листопада  в палаці  дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».


Школа першокласника розпочне свою роботу у наступну суботу.

29 жовтня на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для педагогів-організаторів «Взаємозв’язок між самоврядуванням навчальних закладів та Міським учнівським парламентом (МУП)», який проводила Верещака Тамара Юріївна - радник начальника управління освіти, куратор Міського учнівського парламенту.

На сайті Один гість та користувачі відсутні