Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

25 січня учні 8-А і 10-го класів зібралися у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі, щоб разом провести урок-спомин «У наших серцях не згасне пам'ять про героїв Крут», присвячений вшануванню подвигу героїчній молоді – студентам нової української держави, які загинули в бою за її незалежність у 1918 році на залізничній станції Крути. Минуло вже сто один рік з дня тієї битви, коли кілька сотен юних патріотів захищали молоду українську державу.

У цьому році наша країна по-особливому відзначає одне із найважливіших державних свят – День Соборності України. Саме цього дня, рівно сто років тому, дві політично розірвані українські землі - Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка - стали однією спільною державою.

Українці, як одна з найдавніших націй у світі, мають багаті й своєрідні народні традиції та звичаї. Народні свята та обряди є однією з головних частин життя українського народу не тільки у давнину, а й сьогодення.

Як уберегтися від захворювання допоможе інформація пам ятки "Обережно - грип!"

9 січня в актовій залі Херсонського НВК № 51 відбулися заняття з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для працівників. Керівник Служби охорони праці Ляшенко С.І. проінформувала слухачів про зміни в законодавстві про охорону праці.

Книга допомагає у навчанні й самоосвіті, збагачує знання, народжує мрії і вчить, як їх здійснити.
У нашому навчальному закладі діти з задоволенням відвідують шкільну бібліотеку, читають книжки різноманітної тематики, беруть участь у читацьких конкурсах, малюють улюблених героїв творів.

Розпочинаються зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг.

Усіх наших учнів, батьків, усіх добрих людей вітаємо із Новим роком!

Коли годинник б’є дванадцять, а за вікном кружляє сніг,
ми від душі поздоровляєм із Новим роком Вас усіх.

Цілий тиждень, починаючи з 10 грудня 2018 року, завідуючою бібліотечно-інформаційним центром Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Годованний Ілля – 7-А клас, Коваленко Олена – 9-Б клас, Міллер Руслана – 101 група) було проведено перевірку збереження підручників учнями 1-х - 9-х класів та 101 групи колегіуму.

Учні НВК в рамках акції «Янголи над містом» виготовили Різдвяних янголів та влаштували виставку робіт. Дитячі роботи створили атмосферу добра, милосердя та піклування, чого та часто не вистачає у світі.

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні