Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Приглашаем наших первоклассников, всех учеников и родителей на юбилейный Первый звонок, который в 2015 году прозвенит в школе № 51 сорок пятый раз.

Уважаемые родители!

Родительские собрания будущих первоклассников состоятся 27 августа (четверг) в 17.00 по классам.

В течение первой недели воспитанники пришкольного лагеря «Таврида» посетили Центр образования молодежи, где мальчики познакомились с устройством компьютера, научились плести браслеты, а девочкам рассказали об основах парикмахерского и маникюрного искусства.

Мы встречаем праздник лета.
Праздник солнца, праздник света!
В лагерь к нам спешат друзья!
Вместе мы - одна семья!
Спешите в наш лагерь веселой гурьбой,
Улыбку и песню возьмите с собой!

За підсумками  року та результатами аналізу роботи  шкільного  бібліотечно-інформаційного центру з питання обслуговування учнів, педагогів, батьків та популяризації читання оголошується подяка найкращим  читачам  2014-2015 навчального року та бібліотечним активістам:

До Дня Європи в Україні у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі організовано виставку «Україна і Європейський Союз».  На ній представлені різноманітні матеріали з довідників, енциклопедій, науково-популярної літератури, яка розкриває суспільно-політичний, економічний та культурний  устрій країн - учасників Європейського Союзу та України, яка вже підписала Угоду про асоціацію для вступу в ЄС.

15 травня в Шуменському мікрорайоні відбулося свято «Я – українець, я - європеєць», підготовлене міською бібліотекою для юнацтва ім. Б. Лавреньова за участі НВК № 51, 11, гімназія №1, ЗОШ 55, 54. Кожний навчальний заклад презентував окрему країну Європи, демонструючи візитівку, а 5 представників від закладу брали участь у грі-подорожі «Європейський паспорт».

Наш юний боксер з 7-А класу Дмитро Половинка і його тренер Олександр Анатолійович Шафранов нещодавно порадували двома перемогами поспіль.

До відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано виставку-експозицію «Мужність і відвага крізь покоління» з метою вшанування подвигу Українського народу, його значного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Для нашого народу Друга світова війна – це національна трагедія, яка увійшла в наші оселі. Багато українців боролися, відстоюючи власну територію, свій дім. Війна, яка розпочалася 1 вересня 1939 року з нападу нацистської Німеччини на Польщу, війна, у яку було втягнуто більшість європейських країн, війна яка стала Другою Світовою закінчилася у вересні 1945 року.  Із Україною пов’язане і завершення війни. 2 вересня 1945 року генерал Кузьма Дерев’янко від імені СРСР приймав беззастережну капітуляцію Японії.

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні