Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

17 травня у НВК № 51 проведено День цивільного захисту, задачею якого було відпрацювання вчителями, учнями, технічними працівниками та керівним складом цивільного захисту дій колективу навчального закладу за сигналом «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі», а саме – евакуація учнів та вчителів із приміщення школи в безпечне місце.

Створення комфортних умов для перебування дітей в школі - один із пріоритетних напрямків роботи батьківського комітету та адміністрації школи. Прозорість надходження і витрачання коштів - одна з обов'язків роботи опікунської ради. Контроль і фінансова звітність - в основі роботи Благодійного фонду.

Запрошуємо дітей на оздоровлення у пришкільний табір з денним перебуванням.

З 4 по 6 травня в Харкові пройшов Відкритий чемпіонат світу з Кемпо карате-до і Кобудо, в якому взяло участь понад 1500 спортсменів з 6 країн. Змагання проходили у Палаці спорту. Срібним призером чемпіонату Світу з кемпо Карате в розділі кемпо куміте став Комаров Микита, учень 6-А класу.

5 травня на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся захист творчих проектів міського конкурсу «Один раз на все життя!», метою якого є ціннісне ставлення до сім’ї. Учениця 9-А класу Мельникова Кристина презентувала свій проект «Краса батьківства».

4 травня 2018 року учень 3-В класу НВК Васькевич Тимур став чемпіоном світу з «Кемпо-Карате по Ірікумі го», який проходив у місті Харкові.

В рамках реалізації запиту Херсонського НВК № 51 на 2018 рік у квітні поточного року були виділені кошти із міського бюджету для проведення капітального ремонту покрівлі. Під час ремонту було встановлено флюгарки для забезпечення провітрювання та металеві відливи для запобігання потрапляння вологи (дощу, снігу) у середину покрівлі.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі до Дня пам'яті і примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Європі було проведено низку масових заходів.

Опанування іноземної мови тривалий процес та на кожній ступені вивчення використовуються різноманітні підходи та зацікавленість дітей.

З 4 по 6 травня в урочищі «Ближні Карабаї» були проведені фінальні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри Випробування-Джура - 2018. Метою проведення змагань є пропаганда серед підлітків здорового та активного способу життя, популяризація військово-прикладних та туристичних видів спорту. У фіналі приймали участь лише найкращі 11 команд міста Херсон.

На сайті 43 гостей та користувачі відсутні