Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування любові до рідного краю.
Виконуючи цю важливу виховну функцію, педагоги та шкільний бібліотекар НВК № 51 підготували учнів для участі у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини».
У ІІ етапі турніру «Ігри патріотів Херсонщини» змагалися кращі читачі нашого навчального закладу – Гудзь Єлизавета (5-Б), Зугров Артем (6-Б), Якубовський Олександр (9-А).

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр у координації з вчителями НВК № 51, Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки, дитячою бібліотекою № 17 Херсонської ЦБС провели низку заходів, присвячену вивченню історичних та культурних пам‘яток рідного міста.

З самого початку навчального року у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі активно проводиться робота по залученню дітей до систематичного читання. На сьогоднішній день вже записано до бібліотеки  більш 70% читачів. Школярі з задоволенням відвідують бібліотеку, на перервах та після уроків читають енциклопедії та беруть додому художню та пізнавальну літературу, яка вивчається за шкільною програмою, користуються мережею Інтернет для виконання уроків.

До Дня захисника України 25 вересня  2015 року на базі Клубу «Юних моряків» було проведено конкурс «Нумо, хлопці–козачата!», організований Херсонським обласним комітетом Товариства сприяння обороні України.

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді учні НВК № 51 активно включились до підготовки для участі у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини».

На початку навчального року відбулося засідання батьківського комітету НВК. На засіданні голова батьківського комітету НВК Ковальова С.В. підбила підсумки минулого року та запропонувала для обговорення пропозиції щодо проведення ремонтних робіт у 2015-2016 навчальному році.

У перші тижні нового навчального року представники учнівського самоврядування активно долучилися до різноманітних конкурсів та змагань, виборюючи призові місця.

«Швидше, вище, сильніше!» – саме під таким гаслом протягом перших днів у НВК відбувався Олімпійський тиждень, присвячений фізичній культурі та спорту. Учні 1-4 класів закладу стали учасниками конкурсу малюнків «Мій улюблений вид спорту». Відбулися змагання серед учнів 5-х класів «Веселі старти» та учнів 6-7 класів з футболу.

БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ НВК

Шановні голови батьківських комітетів!
9 вересня 2015 р. о 17.00 в приміщенні конференц-зали (2 поверх) відбудеться засідання батьківського комітету НВК.

До дня проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році з національно-патріотичного виховання «Ми – нація єдина» шкільним бібліотечно-інформаційним центром навчального закладу було підготовлено тематичну полицю видань на допомогу вчителям, інформаційний список літератури з нормативно-правового і методичного забезпечення національно-патріотичного виховання дітей, а також видань науково-популярної та художньої літератури національно-патріотичного  спрямування.

На сайті 85 гостей та користувачі відсутні