Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Учні НВК були приємно здивовані, завітавши до бібліотеки у Всесвітній день дитини.
На них чекала надзвичайно цікава та корисна для навчання та одержання додаткових знань літературна експозиція.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр координує свою роботу з різними бібліотеками міста. Але найбільш тісна співпраця здійснюється з бібліотечними працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Фахівці бібліотеки кваліфіковано проводять різнопланові масові заходи, диференційовано підходять до проведення масових заходів різної тематики, ефективно використовуючи інноваційні технології та інтерактивні форми бібліотечної роботи.

У день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – першого українського історика, видатного письменника та мислителя – прийшли уроки, присвячені українській писемності. Дослідники вважають, що саме з Нестора Літописця і починається писемна українська мова.

Уважаемые родители!
2 ноября мы будем рады видеть наших учеников на учебных занятиях. В школе тепло, и мы готовы давать знания нашим детям.

Активну участь брали весь учнівський та педагогічний колективи НВК № 51 разом з шкільним  бібліотечно-інформаційним центром у другому Всеукраїнському місячнику  шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

21 жовтня 2015 року в Херсонському НВК № 51 головним спеціалістом служби у справах неповнолітніх Комсомольського району Левіною Лілією Петрівною була проведена виховна бесіда «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Були присутні учні 6-7 класів у кількості 50 чоловік.

Дуже незвичним видався цей день для шкільного бібліотечно-інформаційного центру.
До бібліотеки навчального закладу завітали всі одинадцять класів початкової школи. Вони прийшли, щоб привітати свою улюблену бібліотеку зі святом.

КОЛЛЕГИУМ № 51 ИМ. Г.А. ПОТЁМКИНА приглашает будущих первоклассников на подготовительные занятия в группу «ЗНАЙКА».

У навчальному закладі з 10 жовтня 2015 року проходить І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. За традицією першою стартувала олімпіада з української мови і літератури.

З метою збереження національно-патріотичного світогляду, розвитку духовно-моральних цінностей Українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, захисту територіальної цілісності України відбувся єдиний урок з історії України на тему «Сила нескорених», який підготувала вчитель історії Білянська Ю.М.

На сайті 69 гостей та користувачі відсутні