Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Традиційно з 11-17 грудня НВК приймав участь у обласній благодійної акції «Подарунки від Святого Миколая» зі збору та передачі речей для дитячих будинків, шкіл-інтернатів, дітям з малозабезпечених та внутрішньо переміщених сімей, мобілізованих громадян, військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення АТО.

Важливою характеристикою освітнього простору НВК №51 є рівень особистісних досягнень педагогів та їх вихованців у різних сферах діяльності. Один із суттєвих показників – результати школярів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін.

«Спільні думки – спільні дії» - під таким гаслом 15 грудня відбувся соціальний марафон,  організований кафедрою соціальної роботи, соціальної педагогіки та соціології, Соціально-психологічною службою Херсонського державного університету. У заході брала участь команда активних учнів 9-А класу НВК. За вдалий виступ вони були нагородженні Почесною грамотою Херсонського міського голови в номінації «Найкреативніші».

З 14 по 18 грудня в НВК проходить шкільний етап екологічної акції «Букет замість ялинки». Учні та батьки активно прийняли участь у створені новорічних ялинок.

Протягом 7-11 грудня у Херсонському НВК № 51 пройшли Нобелівські дні, присвячені пам’яті шведського хіміка, винахідника та благодійника Альфреда Бернарда Нобеля.

За ініціативою представників шкільного самоврядування «Планета 51» традиційно у грудні було організовано лекторську групу учнів 9-А класу, членів «Правового клубу», які підготували інформацію та провели лекції для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

4 грудня відбулися змагання КВН між командами учнів 9 класу «Веселі таргани», 10 класу «SOS» та 11 класу «На своїй хвилі». Команди змагалися у трьох конкурсах: візитівка, біатлон, музичний конкурс. Після останнього конкурсу команди «Веселі таргани» та «На своїй хвилі» набрали однакову кількість балів, було вирішено провести розминку, в якій кмітливішими були учні 9А класу.

У НВК 4 грудня 2015 року проходила програма благодійної акції «Янголи над містом», організована інститутом соціології та психології Херсонського державного університету.

3 грудня 2015 року в музеї історії міста Херсона при навчально-виховному комплексі відбулася зустріч з міністром-радником Посольства Боліваріанської Республіки Венесуела паном Хосе Григоріо Ескалоне Брісеньо.

Продовжується  ІІІ етап загальноміського конкурсу «Книжковий драйв». Цього року він проводиться серед читачів шкільних бібліотек Херсона - учнів 9-11 класів і має назву «Book-анімація».

На сайті 45 гостей та користувачі відсутні