Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Лицар Духу – саме так назвав Михайло Грушевський святителя Руси-України князя Володимира Великого. Цього року виповнюється 1000 років з дня його Успіння.
На виконання плану заходів, присвячених вихованню у учнів національно-патріотичних почуттів, для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, з урахуванням положень Указу Президента України «Про вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» у НВК № 51 пройшли години спілкування та організована виставка у бібліотечно-інформаційному центрі. Вчителем історії України Білянською Ю.М. було організовано перегляд фільму «Князь Володимир» з подальшим обговоренням про місце князя Київського Володимира Великого в історії України, як творця середньовічної європейської держави.

22 квітня 2015 р. у Херсонському навчально-виховному комплексі №51 Херсонської міської ради проведено семінар з іноземних мов та світової літератури для слухачів курсів Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» та вчителів м.Херсона на тему: «Використання мультимедійних технологій при викладанні гуманітарних дисциплін».

З 14 по 17 квітня у НВК пройшов Тиждень початкової школи.  Пропонуємо переглянути фотозвіт про проведені заходи.

17 квітня в рамках заходів з національно-патріотичного виховання учні 5-10 класів НВК відвідали Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша, де переглянули на великій сцені концертну програму, до якої увійшли українські народні пісні та світові хіти, перекладені українською мовою.

15 квітня відбулися міські змагання з техніки туризму. Команда НВК № 51 під керівництвом вчителя географії Сапоги Лариси Миколаївни посіла ІІ місце в загальному заліку серед навчальних закладів міста.

15 квітня команда 5-х класів НВК під керівництвом вчителя фізичної культури Сидорової І.А. традиційно прийняла участь у міському спортивному фестивалі «Олімпійське лелеченя».

Бібліотека у навчальному закладі була и завжди буде осередком культури. З січня 2015 року бібліотечно-інформаційний центр розпочав формування електронних каталогів, формування бази електронних текстів авторів української та світової літератури, створено репозитарій підручників. Для зручності учнів та педагогів з вересня 2015 року планується розташувати дані матеріали на сайті НВК.

23 квітня 2015 року о 16.30 в актовій залі відбудуться батьківські збори щодо конкурсного відбору для навчання у 5-х класах.

6 квітня 2015 року учні НВК приймали участь у районному етапі Міських Парламентських ігор «Твори, вигадуй, пробуй». Команду була відзначена в номінації «Чудова п’ятірка».

26 лютого 2015 року в Херсонському НВК № 51 відбувся день цивільного захисту. Відповідно до плану, затвердженого директором, протягом дня в класах пройшли практичні заняття щодо порядку дій в умовах надзвичайної ситуації, опрацьовано пам'ятку із правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами.

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні