Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

27 вересня - Всесвітній день туризму. У цей день в НВК 51 уроки фізичної культури проходили з елементами туризму.

Багато яскравих та пізнавальних масових заходів, присвячених святкуванню Дня міста відбулося у шкільній бібліотеці.

Екскурсоводи шкільного музею історії міста Херсона при навчально-виховному комплексі №51 у День міста привітали всіх городян та гостей обласного центру, провівши екскурсії по архітектурним спорудам кінця ХVІІІ століття у парку «Херсонська фортеця» для всіх бажаючих. Зокрема, вони підготували розповідь про пороховий льох.

В рамках місячника безпеки життєдіяльності, юні інспектори дорожнього руху з 7-Б класу провели теоретично-практичне заняття «Безпека дорожнього руху. Увага діти на дорозі!». Заняття пройшло під гаслом: «Я правила дорожні знаю. За свою безпеку не переживаю!», на меті якого було звернути увагу учнів молодшої школи до безпеки свого життя.

 Як досягти спортивних вершин та стати відомими та знаменитим дізналися учні 5-6 класів НВК. Доброю традицією у НВК стало проведення Олімпійського тижня.

6 вересня відбулося спільне засідання батьківського комітету та педагогів. В актовій залі НВК зібралися батьки та вчителі, класні керівники порадитися, як організувати безпечне та комфортне перебування дітей у навчальному закладі.

Вчора відбулося шкільне свято, перше вересня – День Знань. Ця радісна подія, коли після літнього відпочинку діти повертаються до школи, а для першокласників – це перша сходинка в країну знань.

За інформацією шкільного бібліотечно-інформаційного центру, з кінця серпня та на першому тижні вересня учні НВК будуть забезпечені підручниками. Просимо не хвилюватися батьків, учні яких на 1 вересня 2016 року  ще не одержали підручники: підручники будуть надані учням у достатній кількості.

Адміністрація та педагогічний колектив Херсонського навчально-виховного комплексу № 51 вітають учнів, батьків та особливо – першокласників, із початком нового навчального року.

Шановні учні та батьки!
Наші маленькі першокласники!

Запрошуємо Вас 1 вересня 2016 року на Свято Першого Дзвоника, який оголосить початок нового 2016-2017 навчального року.

На сайті 73 гостей та користувачі відсутні