Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

Завідуючою бібліотечно-інформаційним центром Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Транська А. – 7-А клас, Новікова А. – 8-А клас, Коваленко Олена - 9-Б клас, Міллер Руслана – 101 група) було проведено рейд-перевірку збереження підручників учнями 1-х - 9-х класів і 101 групи колегіуму та їх використання протягом навчального року.

ХЕРСОНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ЮНГА» Херсонської міської ради запрошує дітей до літнього табору відпочинку!

З 3 по 5 травня на базі туристсько-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» були проведені фінальні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл-Джура-2019. Метою проведення змагань є пропаганда серед підлітків здорового та активного способу життя, популяризація військово-прикладних та туристських видів спорту. У фіналі брали участь лише найкращі 8 команд міста Херсона.

Кожен день тижня був тематичним та проходив під різними гаслами. Протягом трьох днів учні, вчителі, адміністрація закладу із задоволенням підтримали кольоровий флешмоб, маючи можливість кожного дня на собі випробовувати ефективність кольоротерапії.

Для  українців Великдень - це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска, це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво, дотримуючись усіх повір'їв та звичаїв, усе бажане здійснюється.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі цілий тиждень проводились масові заходи, присвячені космічним дослідженням людства та участі українців у розвитку космонавтики.

На базі Лабораторії перспективного досвіду з організації фондів шкільних бібліотек, яка функціонує у НВК № 51 вже понад 12 років, систематично проводяться методичні заходи для фахівців.

11 квітня відбулися міські змагання з техніки пішохідного туризму серед шкіл Корабельного району. Командам за допомогою спеціального спорядження потрібно було подолати умовні перешкоди на місцевості.

10 квітня на базі НВК № 51 відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування серед шкіл Корабельного району. Вперше ці змагання пройшли на базі нашого закладу.

11 квітня в Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Таврійський Барвограй» (міський та обласний етапи), де престижне перше місце  в номінації "Вокал" здобула учениця  9-А класу – неперевершена  Піпія Єва, яка неодноразово доводила, що вона найкраща співачка, займаючи тільки перші призові  місця з вокальних конкурсів.

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні