Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

World Tourism Day September 2727 вересня у всьому світі прийнято відзначати всесвітній день туризму. Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись зі щоденної буденної суєти в ліс, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!
З цієї нагоди в НВК №51 був проведений туристсько-краєзнавчий квест, в якому взяли участь команди 6-7 класів.

У зв’язку із відсутністю 28 вересня доступу до мережі Інтернет, не всі класи матимуть своєчасно інформацію про домашнє завдання та відомості про отримані бали.

26 вересня в конференційній залі НВК№51 педагог-організатор Стрелецька Ірина Анатоліївна та президент шкільного самоврядування Беліцька Дар'я організували та провели круглий стіл за темою «Учнівське самоврядування – шлях до самоствердження», де розкрили характер та харизму кожного президента та прем'єр-міністра класів.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було проведено низку заходів з краєзнавчої тематики. До вивчення рідного краю було залучено наших менших читачів – учнів 2-А, 2-Б, 2-В класів. Для них було підготовлено краєзнавчу гру «Квітуча Таврія: флора Херсонщини».

Цього року День здоров’я відбувся 13-14 вересня на затоні №2 «Водна станція Херсонської філії адміністрації морських портів України».

14 вересня розпочалося для учнів 3-4-х класів дуже жваво та корисно. В рамках Програми естетичного виховання учнів відбулася екскурсійна поїздка до Миколаївського зоопарку.

Згідно з ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації.

Ще тільки розпочався навчальний рік, а шкільний бібліотечно-інформаційний центр радо зустрів своїх самих найменших юних читачів – учнів 1-х класів. Для них було проведено бібліотечний медіа урок «Бібліотека – дім твоїх друзів».

6 вересня був проведений олімпійський урок-конференція для 6 класів. На захід були запрошені титуловані спортсмени, а саме: Городинський Владислав Андрійович – майстер спорту України з тенісу. Чемпіон України. Учасник міжнародних турнірів на професійному рівні, Бураго Ольга Олексіївна – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное. Чемпіонка України. Фіналістка чемпіонатів світу. Чемпіонка Європи з веслування на човнах «Дракон»

Традиційно на початку нового навчального року пройшли установчі збори батьківського комітету, класних керівників, батьків за участі адміністрації НВК.

На сайті 77 гостей та користувачі відсутні