Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

youtube

16 травня, вся країна святкує одне з самих гарних свят української культури – День вишиванки. Традиційно в цей день всі бажаючі приходять на роботу, навчання або просто на прогулянку в гарному українському вбранні – вишиванці.

16 травня в КЗП «Ювілейний» відбувся VII Міський фестиваль-конкурс творчих кіновідеоробіт   «Кінокімерія», де робота учениці 9-А класу Чубатової Анастасії  під назвою «Херсонський некрополь» зайняла почесне II місце в номінації «Херсон-перлина півдня».

14 травня в головному корпусі Херсонського державного університету відбулося традиційне щорічне «Свято Землі» та підбиття підсумків екологічної акції по збору відпрацьованих батарейок. На заході були присутні представники освітніх закладів міста Херсон.

10 травня в Палаці молоді та студентів відбулась III сесія XIII скликання Міського учнівського парламенту.
Підводили підсумки роботи Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради за 2018-2019 навчальний рік. Заслуховували та обговорювали звіти комісій про роботу упродовж року.

Завідуючою бібліотечно-інформаційним центром Ревуцькою Н.І. та активом бібліотеки (Транська А. – 7-А клас, Новікова А. – 8-А клас, Коваленко Олена - 9-Б клас, Міллер Руслана – 101 група) було проведено рейд-перевірку збереження підручників учнями 1-х - 9-х класів і 101 групи колегіуму та їх використання протягом навчального року.

ХЕРСОНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ЮНГА» Херсонської міської ради запрошує дітей до літнього табору відпочинку!

З 3 по 5 травня на базі туристсько-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» були проведені фінальні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл-Джура-2019. Метою проведення змагань є пропаганда серед підлітків здорового та активного способу життя, популяризація військово-прикладних та туристських видів спорту. У фіналі брали участь лише найкращі 8 команд міста Херсона.

Кожен день тижня був тематичним та проходив під різними гаслами. Протягом трьох днів учні, вчителі, адміністрація закладу із задоволенням підтримали кольоровий флешмоб, маючи можливість кожного дня на собі випробовувати ефективність кольоротерапії.

Для  українців Великдень - це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска, це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво, дотримуючись усіх повір'їв та звичаїв, усе бажане здійснюється.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі цілий тиждень проводились масові заходи, присвячені космічним дослідженням людства та участі українців у розвитку космонавтики.

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні