НАШІ УЧНІ - НАША ГОРДІСТЬ

Діти - найбільша цінність і гордість, яка є у батьків. Так і для школи: наші учні - це наша гордість. І ті, хто навчався раніше, і ті, хто вчиться зараз, і навіть ті, хто прийде до нас вчитися в наступні роки. У цій рубриці ми представимо тих дітей, які створюють позитивний імідж НВК №51, тих, про кого ми будемо говорити з гордістю: «Вони вчилися у нас!».

ШУСТ ВІКТОРІЯ

Учасниця змагань з бойового мистецтва міського, обласного, Всеукраїнського та світового рівня. Загальна кількість нагород складає 17 медалей з яких: 11 золотих, 4 срібних та 2 бронзові.

СПІЛЬНА ВАЛЕРІЯ

Учениця 101 групи. Валерія займається вокалом у студії естрадного вокалу «Квінта» (викладач Фогель Любов Олегівна).

Васькевич Тимур

4 травня 2018 року Васькевич Тимур учень 3-В класу НВК став чемпіоном світу з «Кемпо-Карате по Ірікумі го», який проходив у місті Харкові.

Комаров Микита

Переможець (ІІІ місце) на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА (квітень 2017 року, м. Тернопіль) у ваговій категорії до 48 кг серед дітей молодшої вікової групи (10-11 років).

Яцкіна Катерина

Учениця 8-Б класу, Яцкіна Катерина – переможець чемпіонату Європи (ІІІ місце) з кіокушин карате.
Змагання проходили в Польщі (м. Жешув) 14-15 жовтня 2017 р.

Ковальова Катерина

Учасниця Міжнародного фестивалю в м. Сент-Етьєн дю Рувре у Франції, червень, 2013
«Янголя-2014» - Гран При, 2014
Всеукраїнський фестиваль «Зіркова хвиля» продюсерського центру Григорія Борзенка – Гран При фестивалю, лауреат І ступеню в категорії, липень 2014

Херсонський ліцей №51 © 2014 - 2023 Всі права застережені..
зроблено photografica