Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

Розклад гуртків у Херсонському НВК №51
на 2017/2018 н.р

№ з/п   Назва гуртка  Дні роботи  Час роботи  ПІБ керівника

Установа, від якої працює

Гуртки, що  організовані навчальним закладом
 1 Етика та психологія сімейного життя Субота 9.00-11.00  Пруц Ю.А. НВК
 2 Інтелектуал Субота 10.00-11.00 Сидоренко Д.С. НВК
 3 Чарівний бісер

Вівторок
Четвер

14.00-15.00 Бондар Т.Н. НВК
 4 Театральний гурток

Субота

11.00-13.00 Стрелецька І.А. НВК
 5 Школа безпеки Субота 10.00-11.00 Юрчук О.Д. НВК
 6 Формування духовно-моральних цінностей Субота 10.00-13.00 Пруц Ю.А. НВК
 7 Юні мовознавці Субота 10.00-11.00 Свистун Ю.Ю. НВК
8 Військово-патріотичний «Джура»

Понеділок
Середа
П’ятниця

16.00-18.00 Зажерило Р.Л. НВК
 9 Малювання «Акварельки»

Вівторок
Четвер

12.15-13.00 Коваленко Н.П. НВК
 10 Юні екскурсоводи Субота 10.00-11.00 Білянська Ю.М. НВК
 11 Правовий клуб Субота 11.00-12.00 Білянська Ю.М. НВК
 12 Творча особистість читача Субота  10.00-11.00 Ревуцька Н.І. НВК
 13 Загальна фізична підготовка («Рухливі ігри»)

Вівторок
Четвер

14.55-15.40 Сидорова І.А. НВК
 14 Футбол

Середа
П’ятниця

16.00-17.30 Чорний О.В. НВК
15 Юні журналісти Субота 10.00-11.00 Бєляєва В.В. НВК
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти 
 16 Хореографічний ансамбль «Апельсин»

Понеділок 
Середа 
П’ятниця 
Субота 

13.30-16.55

10.00-12.00

Білозор О.О.  ЦПР
 17 Юні квітникарі

Вівторок
Четвер

14.00-15.00 Мазурок І.Г. ХЦДЮТ
 18 Юні судоводії

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця

13.00-16.00

Ревуцький А.І.

Херсонський дитячо-юнацький клуб моряків і річковиків з флотилією
 19 Флористика та фітодизайн інтер’єру

Понеділок
Середа
П’ятниця

15.00-16.00 Усова Н.В. КЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради
20  Баскетбол

Понеділок
Середа
П’ятниця 

15.40-17.10   Кривенко А.І. ДЮКПФ №4
 Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
21 Юні туристи (8-11 кл.)

Вівторок
Четвер

16.00-17.30

 Зажерило Р.Л. ХОЦТКТУ
22 Юні туристи (4-7 кл.)

Вівторок
Четвер

16.00-17.30 Дубіненко А.І. ХОЦТКТУ

Розклад роботи спортивного залу, спортивних секцій та гуртків на 2017/2018 н.р.

Херсонського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум” № 51 імені Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради
День занять Час занять Вид заняття ПІБ відповідальної особи

Установа, від якої працює

Понеділок 8.30‑15.40 Уроки фізичної культури
відповідно до розкладу занять

Зажерило Роман Леонідович
Сидорова Ірина Анатоліївна
Чорний Олександр Валерійович

 
16.00‑18.00 Військово-патріотичний
гурток «Джура»
Зажерило Роман Леонідович  
16.00‑17.30

Баскетбол

Кривенко Альона Ігорівна ДЮКПФ-4
Вівторок 8.30‑14.50

Уроки фізичної культури

Зажерило Роман Леонідович
Сидорова Ірина Анатоліївна
Чорний Олександр Валерійович

 
14.55-15.45 Загальна фізична підготовка
(Рухливі Ігри)
Сидорова Ірина Анатоліївна НВК №51
16.00-16.30 Юні туристи Зажерило Роман Леонідович ХОЦТКТУМ
Середа

8.30-15.40

Уроки фізичної культури

Сидорова Ірина Анатоліївна
Зажерило Роман Леонідович
Чорний Олександр Валерійович

 
16.00-18.00

Військово-патріотичний
гурток «Джура»

Зажерило Роман Леонідович НВК №51
16.00-17.30

Баскетбол

Кривенко Альона Ігорівна ДЮКПФ-4
Четвер 8.30-15.40 Уроки фізичної культури

Зажерило Роман Леонідович
Сидорова Ірина Анатоліївна
Чорний Олександр Валерійович

 
14.55-15.45 Загальна фізична підготовка
(Рухливі Ігри)
Сидорова Ірина Анатоліївна НВК №51
16.00-17.30 Юні туристи Зажерило Роман Леонідович ХОЦТКТУМ
П′ятниця  8.30-15.40

Уроки фізичної культури

Зажерило Роман Леонідович
Сидорова Ірина Анатоліївна
Чорний Олександр Валерійович

 
16.00-17.00

Футбол

Чорний Олександр Валерійович НВК №51
16.30-18.00 Баскетбол Кривенко Альона Ігорівна ДЮКПФ-4
Субота 9.00-11.00

Спеціальна медична група

Чорний Олександр Валерійович

 

 

 

 

На сайті 23 гостей та користувачі відсутні