Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

«Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» – таку назву мав конкурс у якому взяли участь учениці НВК.
Для участі у цьому конкурсі, юним читачам – учням 6-7-х класів, необхідно було лише читати книжки, а потім прийти до бібліотеки і зголоситися взяти участь у читацькому конкурсі. А щоб якнайцікавіше розповісти одноліткам про свою улюблену книгу, необхідно було зробити цікаву презентацію та скласти рейтинговий список із п’яти кращих сучасних дитячих книг, які конкурсанти вважають цікавими і рекомендують усім прочитати.

5 квітня на базі НВК №51 відбувся фінал міського конкурсу «Літопис Таврійського краю». В заході прийняли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона, що зайняли перші та другі місця на районному етапі.

На весняних канікулах відбулося засідання педагогічної ради на актуальну тему: «Сучасні проблеми взаємодії школи, сім’ї та громадськості у процесі виховання учнів»

6 квітня на території парка ім. Маргелова відбулась толока «Зелений Херсон - щасливе майбутнє».Участь у толоці взяли понад 400 освітян - керівників шкіл та дошкільних закладів міста, учителів та вихователів, серед яких і педагоги НВК № 51.

Наприкінці березня відбувся фінал міського турніру "Знавці міста Херсона", учасники небайдужі до своєї історії, до свого міста, саме вони хочуть пізнати як можливо більше про загадкове, невідоме і знайоме рідне місто, місто нашого дитинства - Херсон.

До дня визволення Херсона в рамках проведення  міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає…» на базі Херсонського обласного краєзнавчого музею відбувся  конкурс «Юні екскурсоводи віртуальних музеїв».

Пройшла зима, наступили теплі весняні дні. В останній перед канікулами тиждень у НВК відбулася екологічна акція під час якої учні, їх батьки та педагоги прибирали територію закладу.

17 березня учні 5А та 6А колегіумних класів ознайомилися з традиціями святкування Дня святого Патрика. Вчителі англійської мови Білінська Г.В. та Юрчук О.Д. презентували інформацію про історію виникнення свята, його символіку, традиційні ірландські пісні, музику, танці.

У шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано ілюстративну експозицію «Вулиці Херсона пам’ятають». Для учнів 4-х класів було проведено краєзнавчий екскурс про героїв-патріотів м. Херсона у роки Другої світової війни.

Вічно живі слова Великого Кобзаря наповнюють наші душі благородними почуттями любові до рідної землі, кличуть берегти все те найкраще, що отримали ми у спадщину від минулих поколінь: героїчну історію, високу і чисту народну мораль, барвисту літературну мову. Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка надихає любов'ю до України, її історії.

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні