Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

8 грудня 2016 року наш шкільний бібліотечно-інформаційний центр приймав шкільних бібліотекарів з усіх навчальних закладів м. Херсона. На базі Лабораторії перспективного досвіду з питань формування і організації фондів шкільних бібліотек, яка функціонує у НВК № 51 з 2007 року, було проведено семінар-практикум на тему «Формування фондів шкільної бібліотеки: нормативно-інструктивні вимоги і практика їх застосування».

На початку грудня класним керівником Білінською Г.В. та учнями 8-А класу було проведено урок мужності на тему: «Усе подолає в тяжкій боротьбі незламна моя Україна» приурочений Дню Збройних Сил України.

07 грудня 2016 року у Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» №51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради відбулося відкриття тематичної виставки «Формування української державності в 1917 -1921 р.р.» за сприянням методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради та Комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

2 грудня на базі НВК пройшов районний етап міського конкурсу «Літопис Таврійського краю». Основною метою даного конкурсу є ознайомлення з історією Херсонщини від появи перших людей до польсько-литовської доби.

19 листопада відбувся ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Учень 7-Б класу Шротрія Євген та учениця 8-А класу Шпакова Дар’я (вчителі Соколова Ю.О., Свистун Ю.Ю.) посіли ІІІ призові місця.

Як допомогти птахам узимку? Коли віє вітер за тріщать морози, а землю узяла у свої обійми крига? Про це дізналися учні 2-В класу, які разом з батьками виготовили годівниці та розмістили їх на шкільному подвір’ї.

22 листопада в дитячому юнацькому оздоровчому центрі «Юнга» відбувся фінал міських змагань з морського багатоборства в кращих традиціях флоту, в дусі поваги, мужності, доблесті та героїзму моряків всіх поколінь.

В рамках Тижня толерантності проводилася низка заходів, які були спрямовані на виховання толерантного, поважного ставлення учнів один до одного, вміння згуртовано працювати у групі та у великому колективі.

З 14.11.16 по 18.11.16 відбулась передвиборна кампанія кандидатів в президенти шкільного самоврядування, де претенденти пропонували свої програми з покращення шкільного життя.

21 листопада 2016 р. у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі до Дня Гідності та Свободи було проведено низку заходів для учнів 8-х – 11-х класів.

На сайті 8 гостей та користувачі відсутні