Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

15 вересня учні 9-Б класу зустрілися з молодшим інспектором кінологічного центру ГУПН сержантом поліції з пошуку вибухових речовин та зброї Ткачуком Д.О. з метою профорієнтаційної роботи з учнями старших класів. Під час заходу службова собака продемонструвала навики пошуку вибухових речовин.


12 вересня на базі Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості під час конференції лідерів міста, відбулися вибори голови Міського учнівського парламенту відповідно до статуту та Положення про Міський учнівський парламент.

Наш навчальний заклад у серпні 2017 року одержав нові підручники для учнів 9-го класу.

Літні канікули учнів НВК під керівництвом учителя фізичної культури Зажерило Романа Леонідовича виявилися дуже цікавими та насиченими.
Все розпочалося 19 червня з водного походу 3 ступеня складності по дельті Дніпра. Похід тривав з 19 по 23 червня. За цей період учасникам походу вдалося за допомогою туристичних байдарок подолати 75 км. 

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

Відгриміло шкільне свято – день Знань.
Для першокласників цей день був самий радісний і хвилюючий, для випускників – трішечки сумний, бо для них цей навчальний рік – останній. Як було приємно бачити в очах першокласників – гордість і тривогу, адже вони прийшли до школи вперше.
Наша шкільна сім’я поповнилася на 90 учнів.

Шановні батьки!
6 вересня о 17.00 у приміщенні актової зали відбудуться спільні збори голів батьківських комітетів та класних керівників.

Шановні батьки, наші любі учні!
Урочисте зібрання з нагоди Свята Першого Дзвоника відбудеться у п’ятницю 1 вересня о 8.30 на шкільному подвір’ї.

Через декілька днів розпочнеться новий навчальний рік.

Шановні батьки!

Адміністрація та педагогічний колектив Херсонського НВК № 51 будуть раді бачити Вас на установчих батьківських зборах перших класів, які відбудуться у понеділок 28 серпня о 17.00 у класних кімнатах.

Прийшло літо – пора сонячних та спекотних днів. В такий час вода надає не тільки прохолоду, а й скриває небезпеку. Нагадуємо дорослим та дітям основні правила поведінки на воді.

У цьому навчальному році значну увагу було акцентовано на формування у школярів навичок бібліотечно-бібліографічної культури. У популяризації основ бібліотечно-бібліографічних знань активно використовуються сучасні бібліотечні медіа уроки – навчально-практичні заняття з використанням мультимедійного супроводу.

На сайті Один гість та користувачі відсутні