Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

З метою сприяння національно-патріотичному формуванню світогляду дітей, поширенню знань та інформації про Херсон та Херсонську область протягом 2017 року учні нашого навчального закладу активно готувались до краєзнавчих змагань у обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини».

20 жовтня в НВК ми особливо зустріли господиню Осінь, провели свято краси «Міс Осінь – 2017»

Вибори Президента шкільного самоврядування відбулися 20 жовтня 2017 року згідно зі статутом навчально-виховного комплексу №51 та положенням про шкільне самоврядування НВК № 51.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та дня Захисника України у рамках національно-патріотичного виховання в НВК №51 для учнів перших класів було проведено виховний захід «Посвята в козачата». 

12 жовтня 2017 року напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України в Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради у рамках міського семінару-практикуму вчителів історії «Формування національної свідомості в процесі пошукової роботи з історії рідного краю» відбулося відкриття національно-патріотичного куточку «Герої нескореного народу».

Визначення професійного шляху дуже важливий момент у житті старшокласників. Щоб допомогти школярам правильно обрати свою майбутню професію 6 жовтня 2017 року спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний тренінг «Хто я в майбутньому?» для учнів 9-А класу, на якому в цікавій формі обговорювались  важливі питання стосовно вибору професійного шляху. 

У шкільному інформаційно-бібліотечному центрі пройшов тиждень краєзнавчої літератури. Розпочався він проведенням масових заходів у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі до святкування Дня міста.

27 вересня у всьому світі прийнято відзначати всесвітній день туризму.
Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись зі щоденної буденної суєти в ліс, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Шкільна бібліотека насамперед покликана допомагати вчителям та учням у навчально-виховному процесі.
Тому на початку вересня для учнів 5-А класу у шкільному бібліотечно- інформаційному центрі було проведено два бібліотечних медіа-уроки: «Знайомство з книгою: структура та оформлення книжкового видання» та «Усе про все: довідкові видання у шкільній бібліотеці».

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

На сайті 37 гостей та користувачі відсутні