Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

Конкурс на кращого читача 2016-2017 навчального року було оголошено ще на початку року. Діти постійно відвідували шкільний бібліотечно-інформаційний центр, брали участь у читацьких конкурсах та систематично читали книги історичної та краєзнавчої тематики, енциклопедичні та довідкові видання з різних галузей знань, науково-пізнавальну літературу з тематики природничо-прикладних знань, художню літературу українських письменників і класиків світової літератури.

День захисту дітей в таборі «Таврида» виявився яскравим на події. Зранку дітлахи побували в Планетарії на 3D шоу, де дізналися про сонячну систему та галактику.

Можливість познайомитися зі світом професій з’явилася у наших відпочиваючих. Вихованці другого та четвертого загонів їздили на екскурсію до хлібокомбінату.

Другий день роботи  пришкільного табору «Таврида» видався дуже активним. Зранку вихованці разом із вихователями відкрили пляжний сезон в Гідропарку.

Ось і відлунав Останній Дзвоник, сповістивши школярів про довгоочікувані літні канікули. А для дітлахів НВК 51 вони розпочалися 29.05.17 р. з урочистого відкриття пришкільного табору «Таврида».

Вперше в своїй історії НВК №51 прийняв участь у Фінальних змаганнях військово-патріотичної гри «Випробування – 2017», які проходили у лісництві Ближні Карабаї Олешківського району в період з 5 по 7 травня. Фінал відбувався за двома віковими категоріями, старша (8 команд), та середня (3 команди). Для виходу у фінал команди подолали нелегкий шлях, тому пройшли лише найкращі.

Цього року на «День здоров’я», який відбувся 4 травня, учні з педагогами та батьками відвідали базу зеленого туризму «Чумацька криниця», де займались технікою пішохідного туризму, відвідали «Гінес-шоу», грали в інтерактивні ігри та спортивні естафети.

На хвилі гумору, веселощів, гарного настрою та позитивних емоціях пройшов шкільний КВК, де між собою змагались учні 7-х та 8-х класів.

11 травня 2017 року у Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня-колегіум» №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради пройшов День Цивільного захисту. День цивільного захисту  - це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації.

Все далі і далі від нас відходять в історію події Другої світової війни.
Ми всі знаємо, що вона була страшною і кривавою, що загинули на ній мільйони людей, які просто хотіли жити.

На сайті 35 гостей та користувачі відсутні