Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

Стало доброю традицією в НВК № 51 відзначати День української писемності. За православним календарем ‒ це день вшанування Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

а ініціативи учнівської організації «Планета 51» розпочато довгострокову екологічну акцію «Врятуй мене від сміттєзвалища». Пропонуємо і Вам долучитися до сортування побутових відходів: окрім макулатури починаємо збирати пластик.

28 жовтня учні НВК №51 взяли участь у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентів молоді ім. Т. Г. Шевченка.

4 листопада святковим концертом розпочала роботу Школа першокласника. В актовій залі на свято зібралось понад сто майбутніх учнів з батьками.

26 жовтня 2017 р. на базі Херсонського навчально-виховного комплексу № 51 було проведено міський конкурс «Юні екскурсоводи» серед навчальних закладів Корабельного району м. Херсона.

 жовтня розпочався перший етап військово-патріотичної гри «Випробування-2018». У конкурсі «Знавців військової історії» взяли участь 36 команд міста Херсона у двох вікових групах. Навчально-виховний комплекс №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Юрчук Ольги Дмитрівни представлений командою у молодшій віковій групі. До складу команди увійшли: Малиновська Вероніка (7-А), Левартовська Аліна (7-А), Махиня Ніка (7-А), Жиленкова Анастасія (6-Б), Комаров Микита (6-А), Халіманов Гліб (6-А).

Учні навчально-виховного комплексу №51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича та Сапоги Лариси Миколаївни взяли участь у відбіркових змаганнях зі спортивного орієнтування та з техніки спортивного туризму серед шкіл Корабельного району.

Коли ідеш на канікули, ПАМ'ЯТАЙ:

1. Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.
2. Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.

26 жовтня в Херсонському центрі дітей та юнацької творчості «Дивосвіт» відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», де наша учениця 8-Б класу Колеснік Анастасія розповіла два вірша «А на моїй землі іде війна…» невідомого автора і «Я - українка» О. Василенка та здобула перемогу, пройшовши до міського етапу конкурсу, який відбудеться в листопаді.

24 жовтня на базі Херсонської державної морської академії відбулися змагання з морського багатоборства серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона, з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України.

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні