Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

12 червня учні 2-4 загонів традиційно відправилися на відпочинок до гідропарку, а наймолодші вихованці поїхали на завод «Danone». Екскурсія проходила у декілька етапів.

10 червня організація Червоного Хреста відвідала пришкільний табір «Таврида».  

Сьогодні вихователі разом зі своїми вихованцями відвідали Центр освіти молоді та дорослих, де ознайомилися з немало відомими професіями. У результаті чого отримала масу позитивних емоцій. Екскурсія відбулася у чотирьох секціях.

«Ти, водичко, сколихнись, цар Нептун скоріш з`явись!», ‒ такими словами дітвора пришкільного табору «Таврида» закликала морського царя на свято Нептуна, яке за традицією відбувалося в Гідропарку.

Сьомого червня вихованці пришкільного табору відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Восьмий день в таборі розпочався із традиційної ранкової зарядки під музику.

П’ятого червня учні відвідали зоопарк на території Гідропарку, де кожна дитина не була байдужою і принесла смаколики для тварин.

Ось і настала пора літніх канікул – пора відпочинку. Але ж скільки цікавого та корисного можна узнати з книжок у вільний від підготовки до уроків час.

«Здорова нація – здорові діти». Слідуючи цьому висловлюванню, вихователі на чолі з керівником туристичного гуртка Зажерилом Р.Л. на свіжому повітрі організували для вихованців табору туристичний квест. Для дітей було підготовлено смугу перешкод, яка складалась із 8 завдань.

П’ятий день пришкільного табору «Таврида» був присвячений чотирилапим друзям: наші відпочиваючі діти їздили в кінологічний центр, в якому відбулося справжнє шоу: собаки проходили естафету та з легкістю долали перешкоди, затримували «злочинця», шукали вибухівку та речі по запаху.

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні