Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

У квітні 2017 року в парку імені Маргелова міста відбувся фінал міських змагань з техніки пішохідного туризму, в яких взяли участь переможці та призери районних (відбіркових) етапів.

Година спілкування «Будь успішним: майбутнє за тобою» була присвячена темі вибору як традиційних професій, які існують у суспільному житті, так і сучасним професіям, що потребує сьогодення.

Шановні батьки!
Звертаємо Вашу увагу, що навчальні заняття у Херсонському НВК № 51 відновляться у середу 26 квітня за розкладом.

19 квітня 2017 р. у Херсонському навчально-виховному комплексі №51 Херсонської міської ради проведено семінар для слухачів курсів Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» та вчителів м. Херсона на тему: «Розвиток творчої активності і самостійності учнів на уроках словесності». Ініціаторами заходу стали методичний кабінет при управлінні освіти Херсонської міської ради та методичне об’єднання вчителів-словесників НВК № 51.

Ураховуючи повідомлення Херсонського обласного центру з гідрометеорології від 21.04.2017 «Штормове попередження №14/04», у зв’язку з складними погодними умовами, що очікуються 24-25 квітня 2017 року, з метою збереження здоров’я та життя дітей і молоді, запобігання поширенню ГРВІ серед населення міста, на виконання рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради із 24 по 26 квітня 2017 року призупиняється навчально-виховний процес у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах міста.

Ураховуючи повідомлення Херсонського обласного центру з гідрометеорології від 18.04.2017 «Штормове попередження №11/03», у зв’язку з погіршенням погодних умов, що очікуються 19-22 квітня 2017 року, з метою збереження здоров’я та життя дітей і молоді, запобігання поширенню ГРВІ серед населення міста, на виконання рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради із 20 по 22 квітня 2017 року призупиняється навчально-виховний процес у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах міста.

12 квітня на базі гімназії №3 проводився перший та другий етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй», серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

10 квітня 2017 року з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля було проведену міський конкурс «Олімпійське лелеченя».

«Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» – таку назву мав конкурс у якому взяли участь учениці НВК.
Для участі у цьому конкурсі, юним читачам – учням 6-7-х класів, необхідно було лише читати книжки, а потім прийти до бібліотеки і зголоситися взяти участь у читацькому конкурсі. А щоб якнайцікавіше розповісти одноліткам про свою улюблену книгу, необхідно було зробити цікаву презентацію та скласти рейтинговий список із п’яти кращих сучасних дитячих книг, які конкурсанти вважають цікавими і рекомендують усім прочитати.

5 квітня на базі НВК №51 відбувся фінал міського конкурсу «Літопис Таврійського краю». В заході прийняли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона, що зайняли перші та другі місця на районному етапі.

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні