Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

Проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання завжди є особливим часом для юних читачів. Бо це час неперевершених книжкових вражень, знайомств з новими літературними творами та проведення цікавих заходів.
Дитячі книжки зачаровують юних читачів незвичайними пригодами та цікавими героями, які згодом становляться улюбленими героями на все життя. І тому у 2-Б класі було проведено День дитячої книги під назвою «Моя улюблена книжка з дитинства».

21 березня наш навчальний заклад приймав у себе гостей – учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Для них було організовано екскурсію по нашому рідному місту та відвідування Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки – самої сучасної дитячої книгозбірні у Херсоні.

Вперше команда Херсонського навчально-виховного комплексу № 51 під керівництвом Зажерило Романа Леонідовича брала участь у другому турі міського турніру на кубок «Добродія-Херсон» в рамках Всеукраїнського соціального проекту з функціонального багатоборства «WOD Test» для загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсон. Турнір відбувся 15 березня в ТРЦ Фабрика.

15 березня 2018 р. на базі Херсонської спеціалізованої школи I-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся перший етап фіналу міського турніру «Знавці міста Херсона».

Гуманізм творчості Тараса Григоровича Шевченка, щире його людинолюбство найповніше виявлялося саме в ставленні до дітей. Найласкавіші слова, найніжніші порухи серця поет адресував саме їм.

13 березня на базі «Центру науково-технічної творчості» відбувся відбірковий етап інтелектуальної гри «Що?Де? Коли?».

Книги з малих років прищеплюють дитині добрі почуття і благородні думки та пробуджують до хороших вчинків.
З початку 2018 року для учнів 3-А, 3-В класів було проведено уроки позакласного читання з теми «Казки народів світу»; для учнів 2-А, 2-Б, 2-В класів - казковий квест «Доброта і взаємодопомога у казках В. Сутєєва», для учнів 1-А та 1-В класів - бібліотурнір «Казки та загадки про тварин», для учнів 2-Б класу - родинний калейдоскоп «Наша дружня сім'я».

Згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, карантин в закладах середньої освіти Херсона продовжено до 7 березня включно. Рішення прийняте з метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У зв’язку із погодними умовами заняття у Школі першокласника переносяться з 3 березня на суботу 10 березня 2018 року.

В рамках проголошеного у закладі Року німецької мови, відбувся культурно-пізнавальний захід. Вчителями німецької мови Прокопчук Г.В. та Смирновою В.М. було проведено гру, присвячену темі «Свята та традиції в Германії», у якій взяли участь учні 7-А класу. Захід проводився з метою удосконалення знань і вмінь учнів з німецької мови та активно використання їх у повсякденному житті; зацікавлення учнями вивченням німецької мови; представленням навчального матеріалу (лексичного, граматичного, країнознавчого) в цікавій, захоплюючий, ігровій формі.

На сайті Один гість та користувачі відсутні