Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

 

my planet banner

banner 275x320

26 квітня 1986 року - чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству.

До Дня пам'яті героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано інформаційну експозицію «Чорнобиль: реалії життя».

Увага!
Відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України, публікуємо рішення про вибір підручників для 5-х та 10-х класів.

12 квітня 2018 р. на базі Херсонського навчально-виробничого комбінату відбувся міський конкурс «Знавців туризму» та конкурс «Чумацький шлях», за програмою Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл «Джура-2018» та «Випробування-2018». У конкурсі взяли участь 37 команд, 222 учні.

Одним із найважливіших питань життєзабезпечення є питання збереження екологічної рівноваги та створення умов для відновлення якості ґрунтів, збереження екологічної чистоти для майбутніх поколінь. Зменшення кількості відходів, як трагічних, так і твердих побутових та їх переробка, сприяє самоочищенню природи. І це дуже вагомий важіль екологічного виховання школярів.

13 квітня 2017 року відбулися спортивні змагання серед дітей 6-8класів під назвою «Олімпійське лелеченя», з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Шановні батьки!
На звернення щодо роботи системи СМАРСИ повідомляю наступне.

Україна – визнана у світі космічна держава. Вона належить до числа провідних країн на ринку космічних послуг і технологій.
До Всесвітнього дня авіації і космонавтики у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано книжково-інформаційну виставку «Україна і космос», тематичну полицю «Космічні досягнення України» та проведено низку масових заходів для учнів 2-Б, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 6-Б класів.

Дізнатися про останні новини про наш навчальний заклад тепер можна і на каналі www.youtube.com

Проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання завжди є особливим часом для юних читачів. Бо це час неперевершених книжкових вражень, знайомств з новими літературними творами та проведення цікавих заходів.
Дитячі книжки зачаровують юних читачів незвичайними пригодами та цікавими героями, які згодом становляться улюбленими героями на все життя. І тому у 2-Б класі було проведено День дитячої книги під назвою «Моя улюблена книжка з дитинства».

На сайті 76 гостей та користувачі відсутні