Прес Центр 

sample image Колегіум у засобах масової інформації...
Ласкаво просимо

Бібліотечний Центр 

sample image О, книги, найкращі порадники, найвірніші друзі! (Г. Сковорода) Ласкаво просимо

Громадська Приймальня 

sample image У цьому розділі Ви можете поставити питання директору НВК... Ласкаво просимо

Розклад Дзвінків 

 Початок уроку

 Кінець уроку

1 08 : 30  09 : 15
2  09 : 25  10 : 10
3  10 : 20  11 : 05
4  11 : 15  12 : 00
5  12 : 15  13 : 00
6  13 : 10  13 : 55
7  14 : 05  14 : 50
8  15 : 00  15 : 45

Non scholae, sed vitae discimus.
Вчимося не заради школи, а для життя.

Сенека

Ювілейні Дати 

У кожного є день народження. Навіть у школи. Рік народження нашої школи - 1970. Багатьом херсонцям, своїм випускникам, дала вона знання. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами намагається підтримувати заклад, створювати умови для учнів.

І кожного року ми презентуємо позитивні зміни в школі, а в ювілейні роки - готуємо особливі дарунки.

Мы встречаем праздник лета.
Праздник солнца, праздник света!
В лагерь к нам спешат друзья!
Вместе мы - одна семья!
Спешите в наш лагерь веселой гурьбой,
Улыбку и песню возьмите с собой!

За підсумками  року та результатами аналізу роботи  шкільного  бібліотечно-інформаційного центру з питання обслуговування учнів, педагогів, батьків та популяризації читання оголошується подяка найкращим  читачам  2014-2015 навчального року та бібліотечним активістам:

До Дня Європи в Україні у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі організовано виставку «Україна і Європейський Союз».  На ній представлені різноманітні матеріали з довідників, енциклопедій, науково-популярної літератури, яка розкриває суспільно-політичний, економічний та культурний  устрій країн - учасників Європейського Союзу та України, яка вже підписала Угоду про асоціацію для вступу в ЄС.

15 травня в Шуменському мікрорайоні відбулося свято «Я – українець, я - європеєць», підготовлене міською бібліотекою для юнацтва ім. Б. Лавреньова за участі НВК № 51, 11, гімназія №1, ЗОШ 55, 54. Кожний навчальний заклад презентував окрему країну Європи, демонструючи візитівку, а 5 представників від закладу брали участь у грі-подорожі «Європейський паспорт».

Наш юний боксер з 7-А класу Дмитро Половинка і його тренер Олександр Анатолійович Шафранов нещодавно порадували двома перемогами поспіль.

До відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі було організовано виставку-експозицію «Мужність і відвага крізь покоління» з метою вшанування подвигу Українського народу, його значного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Для нашого народу Друга світова війна – це національна трагедія, яка увійшла в наші оселі. Багато українців боролися, відстоюючи власну територію, свій дім. Війна, яка розпочалася 1 вересня 1939 року з нападу нацистської Німеччини на Польщу, війна, у яку було втягнуто більшість європейських країн, війна яка стала Другою Світовою закінчилася у вересні 1945 року.  Із Україною пов’язане і завершення війни. 2 вересня 1945 року генерал Кузьма Дерев’янко від імені СРСР приймав беззастережну капітуляцію Японії.

Наші учні Ева Піпія, Анастасія Чубатова та Єгор Лебедев (усі – 5-А клас) вибороли ІІІ місце в обласній виставці квітництва, присвяченій 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, яка проходила 6 травня 2015 р. на базі «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

30 квітня в рамках проведення місячника екології та акції «За чисте довкілля» відбувся день благоустрою шкільної ділянки.

Лицар Духу – саме так назвав Михайло Грушевський святителя Руси-України князя Володимира Великого. Цього року виповнюється 1000 років з дня його Успіння.
На виконання плану заходів, присвячених вихованню у учнів національно-патріотичних почуттів, для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, з урахуванням положень Указу Президента України «Про вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» у НВК № 51 пройшли години спілкування та організована виставка у бібліотечно-інформаційному центрі. Вчителем історії України Білянською Ю.М. було організовано перегляд фільму «Князь Володимир» з подальшим обговоренням про місце князя Київського Володимира Великого в історії України, як творця середньовічної європейської держави.

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні